آخرین اطلاعات وارد شده پردوارد شدهنده های پرچمدار AMD Ryzen Threadripper


آخرین اطلاعات وارد شده پردوارد شدهنده های پرچمدار AMD Ryzen Threadripper

نسل دوم پردوارد شدهنده های Threadripper یا (AMD 2nd generation Ryzen Threadripper) برای نخستین بار در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸ رونمایی شدند. این پردوارد شدهنده ها که ب پرچمداری Ryzen Threadripper 2990X با ۳۲ هسته و لیتوگرافی ۱۲ نانومتری ZEN+ راهی بوارد شدهار خواهند شد، رقیب اصلی پردوارد شدهنده های Core X اینتل خواهند شد. طی آخرین اخبار وارد شده وب سایت های فروش آنلاین اروپایی، Ryzen Threadripper 2990X احتمالا با قیمتی در رنج ۱۵۰۰ یورو وارد بوارد شدهارهای جهانی می گردند.

وب سایت Benchlife که عموما پیشبینی و اخبار معتبری را منتشر می کند، پردوارد شدهنده های نسل دوم Ryzen Threadripper در تاریخ ۱۳ آگوست سال ۲۰۱۸ راهی بوارد شدهارهای جهانی خواهند شد. در ابتدای کار، ای ام دی با ۲ پردوارد شدهنده Ryzen Threadripper 2990X و Ryzen Threadripper 2950X کار خود را آغوارد شده کرده و Ryzen Threadripper 2950X نیز دارای ۲۴ هسته پردوارد شدهشی و ۴۸ رشته خواهد بود. پردوارد شدهنده Ryzen Threadripper 2950X نیز با قیمت ۱۱۵۰ دلار در بوارد شدهارهای جهانی حاضر می شود.

((تصویر بالا را با ۳۲ هسته و باگت تصور کنید!))

محدوده توان حرارتی در نسل دوم نیز تا ۲۵۰ وات پیشروی خواهد کرد. در حال حاضر گیگابایت با مادربرد Aorus X399 Xtreme و MSI نیز با مادربرد X399 MEG Creation آمادگی خود را برای عرضه این CPUها اعلام کرده اند. مادربردهای فعلی با چیپست X399 نیز پس وارد شده بروزرسانی بایوس، امکان پشتیبانی وارد شده آنها را فراهم کرده اما مادربردهای اختصاصی نیز در راه اند. پردوارد شدهنده های نسل دوم Ryzen Threadripper برای کاربردهای رندرینگ، تولید محتوا، نرم افزارهای مهندسی، انیمیشین، طراحی ۳D و … مناسب خواهند بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *