آغوارد شده ثبت نام الکامپ بیست و چهارم اواخر اردیبشت ماه آغوارد شده میشود


آغوارد شده ثبت نام الکامپ بیست و چهارم اواخر اردیبشت ماه آغوارد شده میشود

نخستین کنفرانس مطبوعاتی سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در سال جدید با موضوع اجرای نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم اجرا شد. ب گزارش روابط عمومی سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در این نشست که با حضور ناصرعلی سعادت رئیس سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و محمدباقر اثنی عشری رئیس شورای مرکزی سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اصحاب رسانه اجرا شد، نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم که ۶ تا ۹ مردادماه سال جاری اجرا می‌شود، پرداخته شد.

سعادت با یادآوری اینکه مجوز اجرای نمایشگاه الکامپ در آخرین روزهای سال گذشته صادر شد، افزود: در سال ۹۶ بااینکه درگیر اجرای انتخابات قرارداده شده استانی، انتخابات اعضا و رئیس شورای مرکزی بودیم پیگیری‌ها برای دریافت مجوز الکامپ را همزمان انجام دادیم و ۲۷ اسفندماه با همکاری سوارد شدهمان توسعه تجارت ایران مجوز الکامپ بیست و چهارم ب نام سوارد شدهمان صادر شد. تجرب موفق و کیفیت اجرای اجرای الکامپ در سه سال گذشته نیز ما را مجاب ساخت تا شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا امسال هم ب‌عنوان مجری ب فعالیت ادامه دهد.

سعادت با اشاره ب اجرای انتخابات اعضا و رئیس شورای مرکزی نظام صنفی رایانه‌ای  کشور گفت: آقای محمدباقر اثنی عشری با اکثریت قاطع آرا ب‌عنوان رئیس شورای مرکزی انتخاب شدند و در حال حاضر منتظر حکم رئیس‌جمهوری برای ایشان ب‌عنوان رئیس سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور هستیم.

محمدباقر اثنی عشری رئیس شورای مرکزی سوارد شدهمان با اشاره ب اجرای موفق نمایشگاه الکامپ در سه سال گذشته توسط سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، گفت: قرارداده شده استراتژی ما ادامه سیقرارداده شده استهای گذشته قرارداده شده است و امیدواریم در سال جدید نیز بتوانیم با بالاترین کیفیت نمایشگاه را اجرا کنیم و در جهت رفع مسائل موجود گام برداریم. برای مثال صدور مجوز سالانه امکان برنامه‌ریزی بلندمدت را دشوار می‌سوارد شدهد در همین رقرارداده شده استا ب دنبال کسب مجوز سه ساله هستیم تا بتوانیم برنامه مدونی تا سال ۱۴۰۰ تهیه کنیم تا کارها ب‌روزهای آخر موکول نشود.

محورهای اصلی نمایشگاه الکامپ

رئیس شورای مرکزی سوارد شدهمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اعلام آغوارد شده ثبت‌نام الکامپ وارد شده اواخر اردیبشت‌ماه، محورهای اصلی نمایشگاه را برشمرد و افزود: الکام قرارداده شده استارز وارد شدهجمله محورهای اصلی الکامپ امسال قرارداده شده است که در طی سه سال وارد شده ۸۰ قرارداده شده استارتاپ ب ۴۵۰ کسب‌وکار نوپا رسید و رشد چشمگیری را ب ثبت رساند، انتظار داریم امسال نیز شاهد رشد و پیشرفت الکام قرارداده شده استارز باشیم. الکام گیمز ب‌عنوان محور دیگر الکامپ قرارداده شده است که تلاش میکنیم امسال بیشتر دیده شود و الکام ترندز را هم مانند سال گذشته خواهیم داشت.

او افزود: با توجه ب نام‌گذاری امسال وارد شده سوی مقام معظم رهبری ب‌عنوان سال “حمایت وارد شده کالای ایران” وارد شده تولیدات داخلی نیز تاکید خواهیم داشت. در کنار این بخش‌ها وزن اصلی IT کشور شامل شرکت‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، اینترنتی نیز در الکامپ جایگاه ویژه‌ای خواهند داشت و امیدواریم دراین دوره بیشتر دیده شوند. همین‌طور در خصوص مباحث نوینی مانند اینترنت اشیا، IOT، داده‌های بزرگ، هوش مصنوعی و غیره اهداف و برنامه‌هایی داریم که اجرا خواهند شد.

الکامپ و تلکام ادغام نمیشوند

در ادامه نشست سعادت در پاسخ ب سوال خبرنگاری در خصوص ادغام دو نمایشگاه الکامپ وتلکام تصریح کرد: در یک سند چندجانب تمامی بوارد شدهیگران و افراد موثر در این دو نمایشگاه مسئله ادغام را پذیمیرهد اما این در شرایطی قرارداده شده است که با تغییر زمان اجرای و افزایش فضای اختصاص‌یافته ب الکامپ دیگر امکان حضور نمایشگاه دیگری در کنار آن فراهم نیست. این دو نمایشگاه باسابقه طولانی در کشور فعالیت می‌کنند بااین‌وجود جنس آن‌ها وارد شده هم متفاوت قرارداده شده است. تلکام، ب یک نمایشگاه تخصصی B2B تبدیل‌شده قرارداده شده است اما الکامپ دامنه وسیع‌تری نسبت ب تلکام دارد.

بخش بین‌الملل الکامپ

اثنی عشری در پاسخ ب سوالی در خصوص حضور خارجی‌ها و بخش بین‌الملل الکامپ امسال، گفت: حضور شرکت‌ها و کشورهای خارجی اجباری نیست بلکه درصورتی‌که جذابیتی برای آن‌ها داشته باشد، خودشان اقدام ب حضور در نمایشگاه خواهند کرد. این موضوع ب شرایط مختلف وارد شدهجمله شرایط اقتصادی و سیاسی بستگی دارد. در سال جاری نیز همانند سال‌های گذشته، شرکت‌های خارجی حضور خواهند داشت ولی در مورد تعداد آن‌ها اعمال فشاری نمی‌کنیم.

تاثیر برجام بر الکامپ

در ادامه اثنی عشری تاثیر خروج وارد شده برجام را بر اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و اجرای نمایشگاه الکامپ بررسی کرد و افزود: صنعت فاوای کشورمان در هر دوره‌ای ب نحوی تحت‌فشار بوده قرارداده شده است و اکنون نیز چندان متاثر نخواهد شد. ضمن اینکه بوارد شدهار IT ما معطوف ب مصرف‌کننده داخلی قرارداده شده است و در حال حاضر این بوارد شدهار بدون احتساب اپراتورها یک بوارد شدهار ۴۵ هزار میلیارد تومانی قرارداده شده است.

سعادت نیز در تایید صحبت‌های رئیس شورای مرکزی سوارد شدهمان، افزود: سابقه تحریم‌های صنعت فاوای کشور ب‌عنوان صنعت Hightech ب‌پیش وارد شده برجام بوارد شدهمیگردد و لغو آن نیز تاثیری بر اقتصاد این صنعت و اجرای نمایشگاه تخصصی الکامپ نخواهد داشت. در خصوص نوسانات نرخ ارز نیز بیش وارد شده مبلغ ارز ثبات آن برای فعالان این حوزه اهمیت دارد.

برنامه رسانه‌ای الکامپ

اثنی عشری در پایان نشست و با اشاره ب برنامه‌های رسانه‌ای الکامپ گفت: ما در سه موج الکامپ را رسانه‌ای می کنیم. اولین موج در اردیبشت‌ماه و برای شرکت‌ها و سوارد شدهمان‌ها برای حضور در الکامپ خواهد بود. موج دوم برای حضور مردم در نمایشگاه و وارد شده یک هفته قبل وارد شده نمایشگاه و موج آخر رسانه‌ای در زمان اجرای نمایشگاه خواهد بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *