آموزش Downgrade iOS 12.3 ب نسخه ۱۲٫۲ در محصولات اپل


آموزش Downgrade iOS 12.3 ب نسخه 12.2 در محصولات اپل

همانطور که در مطالب قبل اشاره کردیم نسخه iOS 12.3 برای تمامی محصولات اپل منتشر شد و کاربران می توانند وارد شده نسخه نهایی این سیستم عامل بره ببرند. اما اگر وارد شده بروزرسانی خود پشیمان شده باشید چگونه می توانید iOS خود را downgrade کنید. در این مطلب قصد داریم تا آموزشی وارد شده نحوه Downgrade سیستم عامل iOS 12.3 ب نسخه ۱۲٫۲ در محصولات اپل را در اختیار شما طرفداران اپل قرار دهیم تا در صورت نیوارد شده ب نسخه قبلی iOS بوارد شدهگردید.

توجه: Downgrade سیستم عامل iOS 12.3 ب نسخه ۱۲٫۲ در محصولات اپل موجب حذف تمامی داده ها و فایل های شما خواهد شد. بنابراین برای جلوگیری وارد شده این تراژدی، لطفا با درگیرکننده وارد شده iTunes یا iCloud وارد شده اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و سپس مراحل زیر را دنبال نمایید.

آموزش Downgrade iOS 12.3 ب نسخه ۱۲٫۲

  1. سرویس Find my iPhone را در آیفون، آیپد یا آیپاد خود خاموش کنید. برای اینکار کافی قرارداده شده است تا ب بخش تنظیمات بروید و بر روی iCloud در بالای صفحه کلیک کنید و سپس با انتخاب مجدد iCloud وارد بخش Find My iPhone شوید.
  2. فایل iOS 12.2 IPSW را دانلود نمایید.
  3. با درگیرکننده وارد شده یک کابل دستگاه اپل خود را ب کامپیوتر یا سیستم مک خود متصل نمایید و وارد iTunes شوید.
  4. زمانی که دستگاه شما شناسایی شد می توانید در گوشه بالا سمت چپ بر روی iTunes کلیک کرده و آن را بوارد شده نمایید.
  5. اکنون باید در حالی که کلید Shift چپ (در کامپیوتر) یا کلید Option چپ ( در سیستم مک) را نگه می دارید بر روی Restore iPhone کلیک نمایید.
  6. فایل iOS 12.2 را که در مرحله ۲ دانلود کرده بودید را انتخاب نمایید.
  7. در نهایت خواهید دید که iTunes شروع ب قرارداده شده استخراج محتوای سیستم عامل و بوارد شدهگرداندن آن ب دستگاه شما خواهد کرد و این فرایند تقریبا حدود ۲۰ دقیقه ب طور خواهد انجامید.

پس وارد شده تکمیل نصب، شما مستقیما ب صفحه Hello برگردانده می شوید و شما می توانید دستگاه خود را دوباره تنظیم کنید یا فقط نسخه پشتیبان خود را بوارد شدهیابی نمایید. امیدواریم که این آموزش برایتان کاربردی بوده باشد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *