آنر ۱۰ نخستین پرچمدار جهان مجهز حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر در لندن رونمایی شد


آنر 10 نخستین پرچمدار جهان مجهز حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر در لندن رونمایی شد

برند آنر (Honor) یکی وارد شده بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های پیشرفته و پرقدرت ۲۵ اردیبشت ماه وارد شده آنر ۱۰ ب عنوان پرچمدار محصولات سال ۲۰۱۸ خود رونمایی کرد. این محصول با شعار «زیبایی در هوش مصنوعی» معرفی شد تا همراه با آن دو فناوری مهم و کارآمد در عرصه گوشی‌های هوشمند ب کاربران معرفی شود.

نخستین فناوری متمایز که در جریان رونمایی وارد شده آنر ۱۰ مورد توجه قرار گرفت، دومین نسخه سیستم هوش مصنوعی این شرکت موسوم ب AI 2.0 بود که در دوربین دوگانه گوشی هوشمند جدید وارد شده آن درگیرکننده شد.  فناوری دیگر که وارد شده آن با نام آنر ۱۰ CMF یاد شد یک لایه شیشه سه‌بُعدی با پوشش نوری نانو بود که در اصل وارد شده ۱۵ لایه رنگی درخشان تشکیل شده بود. در مراسم رونمایی وارد شده این گوشی هوشمند که در شهر لندن اجرا شد مدیران شرکت اعلام کردند که آنر ۱۰ وارد شده امروز در برخی کشورها وارد شده جمله بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا عرضه می‌شود و پس وارد شده آن ساکنان دیگر کشورها نیز می‌توانند ب این گوشی پیشرفته دسترسی داشته باشند.

«جرج ژائو» مدیر شرکت آنر توضیح داد تا پیش وارد شده سال ۲۰۱۶ میلادی بیشتر گوشی‌های هوشمند تنها با سه رنگ مشکی، سفید و طلایی روانه بوارد شدهار می‌شدند، با این وجود شرکت آنر در سال ۲۰۱۶ رنگ «آبی فانتوم»را ب عرصه گوشی‌های هوشمند معرفی کرد،  سپس در سال ۲۰۱۷ رنگ «خاکستری فانتوم»  ب این سری وارد شده محصولات اضافه شود. هم اکنون رنگ لوکس «آبی شفق قطبی» ب صورت کاملا متمایز برای این پرچمدار در نظر گرفته شده قرارداده شده است.

مدیر شرکت آنر در این خصوص گفت : «ما بر این باوریم که روش رسیدن ب موفقیت بسیار ساده قرارداده شده است : ارائه یک محصول واقعا باکیفیت ب مشتری. این همان هدفی قرارداده شده است که برای تحقق آن ب صورت شبانه‌روزی در شرکت آنر کار می‌کنیم.  با این وجود هدف ما فقط ب تولید یک محصول خوب محدود نمی‌شود، ما قصد داریم برای جوانان سراسر جهان سبک زندگی جدیدی را ارائه دهیم، ما ب صدای آنها گوش می‌دهیم،‌ ایده‌های جدید را در سراسر جهان با آنها درمیان می‌گذاریم و شادمانی آنها را رقم می‌زنیم. جوانان الهام‌بخش فعالیت‌های ما هستند.»

شرکت آنر با تاکید بر دستگاه‌های نوآورانه و دنبال کردن قرارداده شده استراتژی‌های دقیق موفق شده قرارداده شده است در بوارد شدهار داخلی خود که قطب گوشی‌های هوشمند جهان محسوب می‌شود، ب عنوان برترین برند ب فعالیت‌های خود ادامه دهد و با سرعت فراوان بوارد شدهار گسترده‌تر خارج وارد شده مرزهای چین را هم تحت پوشش بگیرد. این برند وارد شده زمان راه‌اندوارد شدهی خود موفق شد در بوارد شدهارهای خارجی رشد ۱۰۰ درصدی را تجرب کند، . ب عنوان مثال، در منطقه بریتانیا Honor Vدانلود آهنگ جدید دانلودستان۱۰ توانست وارد شده سوی مراکز Stuff، گاردین، T3 و Recombu  با کسب حداکثر امتیوارد شده پنج ستاره را وارد شده آن خود کند. مجموعه جوایز اعطا شده ب محصولات این شرکت در کنار همکاری‌های گسترده با اپراتورهای محلی و بوارد شدهارهای بوارد شده باعث شد آنر در جریان فروش محصولات خود در بریتانیا رشد ۲۰۰ درصدی را تجرب کند. این برند همچنین موفق شد برای یوارد شدهدهمین ماه متوالی عنوان سومین تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند روسیه را وارد شده آن خود کند و ب عنوان یکی وارد شده رقبای اصلی سامسونگ و اپل در این بوارد شدهار حاضر شود. در هند نیز آنر ب عنوان برندی با بالاترین سرعت رشد در بوارد شدهار گوشی‌های هوشمند معرفی شد و عنوان پنجمین تولیدکننده برتر گوشی در این کشور را وارد شده آن خود کرد.

هوشمندترین دوربین دیجیتال

وارد شده مهم‌ترین قابلیت‌هایی که هم اکنون در آخرین پرچمدار این شرکت موسوم ب آنر ۱۰ مورد درگیرکننده قرار گرفته قرارداده شده است می‌توان ب دوربین اصلی با دو حسگر ۲۴ و ۱۶ مگاپیکسلی مجهز ب سیستم هوش مصنوعی AI 2.0 اشاره کرد.

دوربین دوگانه این گوشی هوشمند با دو حسگر مذکور و برخورداری وارد شده سیستم هوش مصنوعی AI 2.0 مبتنی بر فناوری واحد پردوارد شدهش عصبی (NPU) قرارداده شده است و با این توضیحات می‌توان گفت دوربین دیجیتالی این گوشی هوشمند قادر قرارداده شده است در آن واحد بیش وارد شده ۵۰۰  سناریوی مختلف در ۲۲ بخش را تشخیص دهد. این سیستم قادر قرارداده شده است اشیا متفاوت در محیط پیرامون وارد شده جمله آسمان، گیاهان، مردم و حتی آبشار را ب درستی تشخیص دهد و در آن واحد محل دقیق قرارگیری هر یک وارد شده آنها را مشخص کند.

قابلیت مذکور براساس فناوری «جداسوارد شدهی معنایی تصاویر» ب کار گرفته شده قرارداده شده است که در نهایت ب آنر ۱۰ امکان می‌دهد چندین شیئ مختلف را در یک تصویر واحد شناسایی کند. این اتفاق همان قابلیتی قرارداده شده است که آنر ۱۰ را وارد شده همه گوشی‌های هوشمند موجود در بوارد شدهار جهانی متمایز می‌کند. قابلیت یاد شده که برای نخستین بار در جهان وارد شده طریق آنر ۱۰ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، در هنگام عکسبرداری امکان تشخیص دقیق پارامترهای خاص موجود در صحنه را فراهم می‌کند و باعث می‌شود هر یک وارد شده تصاویری که تهیه می‌کنید، با یک بار فشار دادن کلید شاتر ب صورت کاملا حرفه‌ای تهیه شود.

دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی

این نکته درخور توجه قرارداده شده است که نه تنها وارد شده طریق دوربین اصلی آنر ۱۰ می‌توانید ب فناوری هوش مصنوعی AI 2.0 دسترسی پیدا کنید، بلکه دوربین ثانوی ۲۴ مگاپیکسلی دستگاه نیز قابلیت مذکور را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید هوشمندانه‌ترین عکس‌های سلفی را بگیرید. این دوربین دیجیتالی ب فناوری تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز شده قرارداده شده است، جزییات صورت فرد را بینه می‌کند و در آن واحد بیش وارد شده صدها نقطه در چهره فرد را در سطح پیکسلی تشخیص می‌دهد.

دوربین سلفی گوشی هوشمند آنر ۱۰ همچنین قابلیت تاثیرات نوری محیط با طیف گسترده نور را هم مورد پشتیبانی قرار می‌دهد. سیستم پیشرفته و دقیق تشخیص چهره در این گوشی هوشمند ب گونه‌ای طراحی شده قرارداده شده است که کوچک‌ترین جزییات مربوط ب صورت هر فرد ب صورت کاملا متمایز تشخیص داده می‌شوند و هنگام تهیه عکس‌های سلفی نیز ب آنها توجه می‌شود تا تصویر نهایی زیباتر جلوه کند.

طراحی آوانگارد

فرآیند دنبال شده برای تکمیل طراحی مینیمالیستی آنر ۱۰ چندان آسان نبود و این گوشی هوشمند در جریان ب کارگیری تکنیک‌های صنعتی جهانی و سیستم‌های پیچیده مهندسی با دقت و ظرافت بالا ب تولید رسید. طراحی شیشه‌ای آنر ۱۰ با ۱۵ لایه مجزای شیشه سه‌بُعدی در قسمت پشت بدنه انجام شد و در این طراحی ب انعکاس رنگی نور وارد شده هر زاویه، با نورها و سایه‌های طبیعی توجه ویژه شد.

رنگهای شیک طراحی شده در «مرکز زیباییشناسی پاریس»

گوشی هوشمند آنر ۱۰ در تاریخ هنرهای زیبا و دنیای دیجیتالی، ترکیب خیره‌کننده و متمایز رنگ‌ها را برای کاربران ب ارمغان می‌آورد: آبی فانتوم و سبز فانتوم. این دو رنگ متمایز و انحصاری در «مرکز زیبایی‌شناسی پاریس» ساخته شده‌اند. این مرکز در اصل توانسته قرارداده شده است خلاقیت و اشتیاق مهندسان آنر را با طراحان هنری تلفیق کند تا بترین نتیجه ممکن برای کاربران جهانی عرضه شود.

مجموعه یکپارچه کاراکترهای مدرن: نمایشگر تمام‌صفحه (FullVدانلود آهنگ جدید دانلودستان) ب همراه حسگر مافوق صوت اثر انگشت زیر نمایشگر لمسی

گوشی هوشمند آنر ۱۰ نخستین پرچمدار در بوارد شدهار جهانی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود که حسگر مافوق صوت تشخیص اثر انگشت را زیر شیشه نمایشگر لمسی جا داده قرارداده شده است. نمایشگرتمام صفحه این گوشی هوشمند با اندوارد شدهه ۵٫۸۴ اینچ تصاویر را با کیفیت +FHD ب نمایش می‌گذارد. این نمایشگر بر اساس قرارداده شده استاندارد ۱۹:۹ طراحی شده قرارداده شده است تا بر این اساس لایه بسیار باریک اطراف آن را بپوشاند و ۸۶ درصد وارد شده سطح روی گوشی ب نمایشگر اختصاص داده شود.

ارتقا و تجرب مانوس

گوشی هوشمند آنر ۱۰ ب پردوارد شدهنده مستقل واحد پردوارد شدهش عصبی (NPU) نیز مجهز شده قرارداده شده است. این دستگاه رم ۴ گیگابایتی دارد که در دو مدل با حافظه‌های داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی ب دست کاربران می‌رسد و فضای کافی برای ذخیره عکس‌ها، فیلم‌ها، اپلیکیشن‌ها و فایل‌ها را فراهم می‌کند. گوشی آنر ۱۰ همچنین سیستم شارژ سریع Super Charge 5V/4.5A را ب همراه باتری ۳۴۰۰ میلی‌آمپری در خود جا داده قرارداده شده است تا با فناوری مذکور ۵۰ درصد ظرفیت باتری در کمتر وارد شده ۲۵ دقیقه شارژ شود.

این گوشی هوشمند برپایه آخرین نسخه وارد شده رابط کاربری شرکت موسوم ب EMUI 8.1 ساخته شده قرارداده شده است که تمامی ب‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و قابلیت‌های کاربردی را ب آسان‌ترین شکل در اختیار کاربران قرار می‌دهد،‌ ابزارهای اضافه در آن کنار گذاشته شده‌اند، صداهای اضافه محیط هنگام درگیرکننده وارد شده هندزفری را حذف می‌کند، و در شرایطی که صدای تماس تلفنی کم باشد ب صورت خودکار آن را تقویت می‌کند.

برای آن دسته وارد شده کاربرانی که مطلع نیستند، برند صاحب نام آنر برندی مستقل وارد شده مجموعه گروه هوآوی محسوب می‌شود که با شعار «برای شجاعان» فعالیت می‌کند. این برند برای پاسخگویی ب نیوارد شده بومیان دیجیتالی هزاره سوم با بینه‌سوارد شدهی محصولات اینترنتی ساخته شد تا در نهایت بترین تجربیات کاربری، عمل کردن ب الهامات، ارتقا خلاقیت و تحقق رویاهای جوانان را محقق سوارد شدهد. شرکت آنر ب منظور دستیابی ب اهداف مذکور، با نشان دادن شجاعت خود در عرصه تولید گوشی‌های هوشمند و ارائه محصولات متفاوت موفق شد ب صورت کاملا متمایز در بوارد شدهار عمل کند و با دنبال کردن آخرین نوآوری‌ها و جدیدترین فناوری‌ها ب نیوارد شده مشتریان خود پاسخ گوید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *