آیفون Xs و Xs مکس چقدر در برابر سقوط مقاوم‌اند؟


آیفون Xs و Xs مکس چقدر در برابر سقوط مقاوم‌اند؟

اپل ب بزرگنمایی قابلیت های محصولات خود در مراسم معرفی آنها شهرت دارد، این موضوع توارد شدهه ای نیست و آیفون گرانقیمت جدید این کمپای، یعنی  Xs و Xs Max هم وارد شده این قاعده کلی مستثنی نبودند. دیروز در خبرها، تست مقاومت آیفون Xs مکس را در برابر شکنجه های زک نلسون وارد شده کانال یوتیوب JerryRigEverything دیدیم. بدنه شیشه ای این آیفون ها هر چند در برابر خراش یا خمیدگی مقاوم باشند، در نهایت شیشه اند و شیشه همیشه می شکند.

در جدیدترین آزمایشی پیش روی پرچمداران جدید اپل قرار گرفت، SquareTrade سعی در کشف این موضوع داشتند که این دو گوشی تا چه اندوارد شدهه مقاوم اند. ادعادی اپل مبنی بر “با دوام ترین شیشه در میان گوشی های هوشمند” را فراموش کنید، چرا که این موضوع با تست دیروز زک نقض شد، بنابراین برای آنکه هزینه ۵۹۹ دلاری برای تعویض بدنه آن نکنید، بتر قرارداده شده است که وارد شده یک قاب مستحکم درگیرکننده کنید.

تنها کافیست آیفون گرانقیمت شما یک بار صورت ب زمین بیفتد تا نمایشگر OLED آن ب کلی نابود شود. افتادن ب پشت وارد شده ارتفاع ۶ فوتی (۱۸۳ سانتیمتری) هم همین بالا را بر سر قاب شیشه ای عقب آن خواهد آورد.  iPhone XS کوچکتر در این تست ب طور کلی نابود شد، اما نسخه مکس فقط کمی بتر، عمل کرد. البته افتادن این گوشی ها وارد شده کنار، ب لطف قاب قوی و مستحکم آنها آسیب زیادی ب گوشی وارد نمی کند و آنها را تماماً در برابر آب و دیگر مایعات مقاوم کرده قرارداده شده است.

البته همانطور که در ویدئو مشاهده خواهید کرد دو آیفون جدید اپل در آزمون های چرخش ب مدت یک دقیقه هم آسیب دیده اند و شیشه آنها شسکته شد. در آزمون فشار هم با وارد آمدن نیروی ۲۵۰ پوندی (۱۱۳ کیلوگرم) صفحه نمایش آیفون Xs ب طور کامل خراب شد.

آنچه که می توان وارد شده تماشای تست سقوط گوشی های جدید آیفون دریافت اینست که آیفون Xs در مقایسه با آیفون X قوی تر قرارداده شده است و آیفون Xs مکس حتی وارد شده آنهم قوی تر. اما بتر قرارداده شده است که حتی فکر تعویض شیشه این گوشی ها را هم وارد شده سرتان بیرون کنید. چرا که ب اندوارد شدهه خرید یک گوشی پرچمدار اندرویدی برای شما هزینه بردار خواهد بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *