احتمالا مایکروسافت سرفیس پرو و نسل بعدی سرفیس گو را ب چیپست کوالکام مجهز می‌کند


احتمالا مایکروسافت سرفیس پرو و نسل بعدی سرفیس گو را ب چیپست کوالکام مجهز می‌کند

وب سایت Thurrott خبری مبنی بر اینکه کمپانی مایکروسافت چند نمونه اولیه تبلت‌های سرفیس پرو را همراه با چیپست‌های کوالکام تولید کرده ، منتشر کرده قرارداده شده است. براساس این خبر می‌توان گفت که کمپانی مایکروسافت در حال ساخت مدل‌های اقتصادی‌تر تبلت‌های سرفیس پرو و همچنین نسل بعدی سرفیس گو قرارداده شده است و این احتمال وجود دارد که این کمپانی در تبلت‌های سرفیس پرو و همچنین سرفیس گو خود وارد شده چیپست‌های کوالکام درگیرکننده کند.

هدف کمپانی مایکروسافت وارد شده درگیرکننده وارد شده چیپست‌های کوالکام در نسل بعدی تبلت‌های سرفیس پرو و سرفیس گو این قرارداده شده است که ب رقیبی سرسخت برای کمپانی اپل و محصول آیپد آن تبدیل شود.

براساس یکسری شایعات و اخبار، کمپانی اینتل ب کمپانی مایکروسافت فشار آورده قرارداده شده است که در تبلت‌های اقتصادی خود وارد شده پردوارد شدهنده پنتیوم گلد درگیرکننده کند اما اگر کمپانی اینتل در کار کمپانی مایکروسافت دخالت نکند و ب او فشاری وارد نسوارد شدهد کمپانی سامسونگ، نسل دوم سرفیس گو را همراه تراشه اسنپدراگون کمپانی کوالکام عرضه خواهد کرد.

این روزها بیشتر با اخبارها و شایعات زیادی در زمینه تبلت‌های سرفیس پرو روب‌رو هستیم ب‌گونه‌ای براساس یکسری اخباری در زمینه سبک طراحی سرفیس پرو، ب این نتیجه رسیدیم که کمپانی سامسونگ قصد دارد در زبان طراحی این دیوایس تغییراتی را ایجاد کند. یکی وارد شده این اخبار و احتمالات این قرارداده شده است که کمپانی سامسونگ وارد شده درگاه USB-C مغناطیسی در نسل بعدی سرفیس پرو درگیرکننده خواهد کرد. درصورتی که کمپانی سامسونگ وارد شده این قابلیت در طراحی و ساخت نسل بعدی سرفیس پروها درگیرکننده کند کاربران قادر خواهند بود تا خیلی راحت‌تر وارد شده گذشته گجت‌ها را ب درگاه تبلت متصل کنند. البته خبر خوشی که برای کاربران نسل بعدی سرفیس پرو وجود دارد این قرارداده شده است که کاربران این دیوایس وارد شده زمان عرضه نسل جدید آن می‌توانند وارد شده درگاه USB-C درگیرکننده کنند.

خبر دیگری که وب سایت Thurrott در زمینه نسل بعدی سرفیس پرو منتشر کرده قرارداده شده است این قرارداده شده است که کمپانی مایکروسافت نسل بعدی این محصول را در تنوع رنگی بیشتری ب بوارد شدهار عرضه خواهد کرد. کارشناسان اعلام کرده‌اند که نسل جدید این دیوایس در سه ماه پایانی سال میلادی جاری معرفی می‌شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *