ارتقاء یا تغییر عملکرد کارت گرافیک AMD Radeon VII؟ گیمینگ یا رندرینگ؟


ارتقاء یا تغییر عملکرد کارت گرافیک AMD Radeon VII؟ گیمینگ یا رندرینگ؟

هر چند که توزیع کارت گرافیک AMD Radeon VII در تعداد محدود صورت گرفت، اما وارد شده آنجایی که با محصولی روبرو هستیم که چشم بسیاری ب آن دوخته شده و البته ب گفته ی این شرکت، رقیب RTX 2080 وارد شده تیم انویدیا قرارداده شده است، ای ام دی تمام تلاش خود را ب کار گرفته قرارداده شده است تا Radeon VII را وارد شده نظر ویژگی های هوشمند سوارد شدهی، ب کارت گرافیک های جدید RTX 20 نزدیک نماید.

کارت گرافیک های NVIDIA GeForce RTX 20 وارد شده قابلیت های DXR و Ray Tracking ب صورت آنی پشتیبانی کرده و وارد شده این رو کارت گرافیک های AMD یک پله عقب تر خواهند ماند. حال AMD در تلاش برای جبران این محدودیت، ب توارد شدهگی اعلام کرده قرارداده شده است که ویژگی های جدید تری را ب Radeon VII تزریق خواهد کرد.

ویژگی های جدید Radeon VII تنها با نصب و بروزرسانی درایور جدید ممکن خواهند شد؛ در نتیجه خبری وارد شده هسته های اختصاصی نخواهد بود. ب گزارش خاجرای رسمی شرکت AMD، این شرکت پشتیبانی کارت گرافیک Radeon VII وارد شده برخی ویژگی های کارت گرافیک های سری Radeon Pro را ممکن خواهد ساخت. این محصول در لیست پشتیبانی بسته ی نرم افزاری Radeon Pro 19.Q1 قرار می گیرد.

برای این منظور، کاربران نیوارد شدهمند نصب درایور و برنامه راه اندوارد شده Radeon Adrenalin 2019 Edition هستند که ب زودی وارد شده سوی این شرکت ارائه خواهد شد. با وجود این دسترسی ها، مجوزهای ProRender برای کارت گرافیک AMD Radeon VII صادر شده و سوارد شدهگاری کامل آن با برنامه های نرم افزاری متعدد نظیر ۳D Max، برنامه های CAD، CGI و سیستم امنیتی SecureMI، ممکن خواهد بود.

درایور جدید  AMD Radeon VII

بیش وارد شده ۳۲۰ نرم افزار حرفه ای برای درایورهای Radeon Pro 19.Q1 گواهی شده قرارداده شده است که زین پس تمامی آنها توسط Radeon VII اجرا خواهند شد. همچنین سوئیچ بین درایورهای Radeon Pro و Radeon Adrenali، بدون نیوارد شده ب راه اندوارد شدهی مجدد ممکن خواهد بود. ب واقع AMD ویژگی های رندرینگ و تولید محتوا را ب AMD Radeon VII آورده قرارداده شده است؛ آیا با این کار این کارت گرافیک وارد شده دنیای گیمینگ و بوارد شدهی دور خواهد شد؟ آیا خریداران ب دنبال یک کارت گرافیک هیبریدی وارد شده نظر عملکرد خواهند بود؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *