ارتقای قرارداده شده استانداردهای تلفن های هوشمند اقتصادی با معرفی Y7 Prime 2018


ارتقای قرارداده شده استانداردهای تلفن های هوشمند اقتصادی با معرفی Y7 Prime 2018

کمپانی هواوی در آخرین اقدام خود برای تسلط کامل بر بوارد شدهار تلفن های هوشمند رده ورودی و میانرده، وارد شده گوشی Y7 Prime 2018 رونمایی کرد. دستگاه های سری Y همواره جزو تلفن های ارزان قیمت این کمپانی ب حساب آمده اند و انتخابی بسیار مهم برای طیف گسترده ای وارد شده کاربران ب شمار می روند. افزایش قیمت تلفن های هوشمند در جهان باعث شده گوشی های اقتصادی طرفداران بسیار زیادی پیدا کنند اما اصلی ترین مشکل این دستگاه ها، امکانات بسیار حداقلی قرارداده شده است که در اختیار کاربران قرار می دهند. معمولا گوشی های اقتصادی را با طراحی نه چندان درخشان، نمایشگر کم کیفیت و دوربین هایی تنها برای رفع مسئولیت دیده ایم؛ اما Y7 Prime 2018 هواوی مفهوم متفاوتی ب تلفن های هوشمند اقتصادی یا رده ورودی بخشیده و قرارداده شده استانداردهای این دستگاه ها را ب میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده که می تواند در نهایت ب سود کاربران تمام شود.

اما برای رساندن این مفهوم باید روی چه نکاتی متمرکز شد؟ اصلی ترین نکته درباره Y7 Prime 2018 نمایشگر آن قرارداده شده است که ب تکنولوژی Full Vدانلود آهنگ جدید دانلودستان مجهز شده. نمایشگرهایی با حاشیه های اندک معمولا در گوشی های متعلق ب طیف گران قیمت بوارد شدهار مشاهده می شوند اما هواوی آنها را ب ارزان ترین تلفن های هوشمند خود آورده تا تجرب ای متفاوت در اختیار کاربران این دستگاه ها قرار دهد. این دستگاه وارد شده نمایشگری ۵٫۹۹ اینچی در شاسی یک گوشی ۵٫۵ اینچی بره می برد و با در نظر گمیره نسبت نمایش ۱۸ ب ۹، نزدیک ب ۱۳ درصد محتوای بیشتری در مقایسه با یک گوشی هم اندوارد شدهه در اختیار کاربران قرار می دهد. همین نکته درباره دوربین ها نیز تکرار می شود. دو مشخصه بسیار کلیدی دوربین ب کار رفته در تلفن های هوشمند گران قیمت در Y7 Prime 2018 وجود دارند. اولین نکته درگیرکننده وارد شده دوربین دوتایی قرارداده شده است که دست کاربران را برای گمیره عکس هایی با کیفیت تر نسبت ب همه محصولات هم رده بوارد شده می گذارد و تفاوتی بارز را برای آنها ایجاد می کند. ضمن اینکه گمیره عکس هایی با افکت بوکه که در آنها پس زمینه تار شده و سوژه اصلی شفاف باقی میماند یکی وارد شده خوقرارداده شده استه های بسیاری وارد شده کاربران قرارداده شده است که بوارد شده هم تنها در گوشی های گران قیمت دیده می شود اما هواوی ب کمک دوربین دوتایی خود آن را وارد گوشی های اقتصادی و ارزان قیمت نیز کرده قرارداده شده است. مورد دوم، درگیرکننده وارد شده فلش برای دوربین سلفی قرارداده شده است. عکس های سلفی احتمالا محبوب ترین پدیده سال های اخیر جهان ب شمار می روند و تلفن هوشمندی که بتواند گمیره عکس های سلفی با کیفیت را تضمین کند ارزش خرید بسیار بالایی در بین کاربران ب دست خواهد آورد. Y7 Prime 2018 برای تضمین این امر، وارد شده یک فلش برای دوربین سلفی درگیرکننده کرده تا حتی در شرایط نوری ضعیف نیز عکس های سلفی مناسبی برای ب اشتراک گذاری با دوستان در شبکه های اجتماعی حاصل شوند. البته فلش ب کار رفته برای دوربین سلفی یک فلش معمولی نیست که باعث over exposed شدن تصاویر و بی روح شدن آنها شود؛ بلکه هواوی وارد شده فلشی مجهز ب تکنولوژی Selfie toning درگیرکننده کرده تا با توجه ب شرایط محیطی و یا حتی ب صورت دستی، شدت روشنایی و گرمای آن تنظیم شده و عکس ها واقعی تر ب نظر برسند. و در نهایت آخرین ویژگی مشترک بین گوشی های پرچم دار و Y7 Prime 2018 هواوی سنسورهای بیومتریک هستند. هواوی سوارد شدهنده ای قرارداده شده است که ب جرات می توان آن را دارنده سریعترین سنسور اثرانگشت تلفن های هوشمند در جهان دانست. با این حال این شرکت تفاوتی بین گوشی های رده بالای سری P و Mate خود با گوشی های اقتصادی سری Y قائل نشده و همان سرعت و دقت سنسور اثر انگشت را در Y7 prime 2018 نیز ارائه می کند. در کنار این مورد، تکنولوژی تشخیص چهره ببود یافته نیز ب کمک کاربران خواهد آمد تا بتوانند سطح جدیدی وارد شده امنیت را تجرب کنند.

پیش فروش تلفن هوشمند Y7 Prime 2018 هواوی طی روزهای گذشته ب صورت اینترنتی در ایران آغوارد شده شده و در شرایط کنونی بوارد شدهار، یکی وارد شده بترین انتخاب ها برای کاربرانی ب شمار می رود که قصد دارند با صرف کمترین هزینه، بیشترین امکانات ممکن را وارد شده یک گوشی هوشمند در اختیار داشته باشند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *