اظهار نظر ترامپ در مورد ارزهای دیجیتال: طرفدار بیت کوین نیستم!


اظهار نظر ترامپ در مورد ارزهای دیجیتال: طرفدار بیت کوین نیستم!

دونالد ترامپ در جدیدترین اظهارات خود در توئیتر در رابطه با ارزهای دیجیتال صحبت کرده و اعلام کرده قرارداده شده است که “طرفدار بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال نیست”. او دلیل این موضوع را ناپایداری ارزش‌ها و ب روی هوا بودن اساس آنها اعلام کرده قرارداده شده است.

رئیس جمهور آمریکا در یک رشته توئیت در رابطه با ارزهای دیجیتال گفته قرارداده شده است که فیسبوک ب توارد شدهگی ارز مجوارد شدهی خود لیبرا را معرفی کرده قرارداده شده است که این ارز ایستادگی ضعیفی دارد و این کمپانی باید بر طبق اصول بانکداری جلو برود و مانند هر موسسه مالی دیگر وارد شده قوانین پیروی کند. این درحالیست که هفته گفته گروه دموکرات‌ها وارد شده فیسبوک درخوقرارداده شده است کردند تا برنامه لیبرا را ب حالت تعویق درآورد تا خطرات آن بر روی سیستم بانکداری جهانی ب دقت مورد بررسی قرار گیرد.

مانند همیشه اظهارات ترامپ در رابطه با ارزهای دیجیتال، سخنان ملی‌گرایانه درخصوص دلار ایالات متحده ب پایان رسید. او گفت:

ما تنها یک ارز واقعی در ایالات متحده داریم و آن قدرتمندتر وارد شده هر زمان دیگری قرارداده شده است؛ هم قابل اعتماد قرارداده شده است و هم مطمئن. این ارز با فاصله قدرتمندترین واحد پول در جهان قرارداده شده است و همیشه اینگونه خواهد ماند. این ارز دلار ایالات متحده قرارداده شده است.

نظرات ترامپ در مورد بیت کوینواکنش رقرارداده شده است‌گرایان ب اظهارات ترامپ

مشخص نیست که چرا ترامپ این زمان را برای صحبت درخصوص ارزهای دیجیتال انتخاب کرد. کاخ سفید روز گذشته میزبان جمعی وارد شده گروه محافظه‌کار بود تا ب گلایه‌های ترامپ درخصوص سانسور در شبکه‌های اجتماعی گوش کنند. احتمالاً در همان جلسه صحبت‌هایی درخصوص لیبرا و بیت کوین مطرح شده قرارداده شده است. در هر حال، منبع این اظهارات ترامپ هر کجا که باشد ب نظر می‌رسد که دسته بزرگی وارد شده آنها (رقرارداده شده است گرایان و مخالفان دولت در زمینه ارزهای دیجیتال) خوشحال نشده‌اند.

Mike Cernovich یک نمونه وارد شده این افراد قرارداده شده است که ب عنوان یکی وارد شده مفرسان رقرارداده شده است‌گرا در پاسخ ب اظهارات ترامپ گفته قرارداده شده است:

این اشتباه بزرگی وارد شده سمت تو قرارداده شده است و نشان وارد شده عدم بصیرت دارد.

او در ادامه این توئیت تلاش کرده قرارداده شده است تا ب ترامپ در رابطه با مزایای بیت کوین توضیح دهد.واکنش رقرارداده شده است‌گرایان ب اظهارات ترامپ در مورد بیت کوین

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *