افرادی که ب دلیل فیلترشدن تلگرام بیکار شوند بیمه بیکاری دریافت خواهند کرد


افرادی که ب دلیل فیلترشدن تلگرام بیکار شوند بیمه بیکاری دریافت خواهند کرد

در جدیدترین تحولات درباره اپلیکیشن پیام رسان تلگرام، روز گذشته دبیر شورای عالی فضای مجوارد شدهی اعلام کرد در حال حاضر زمانی قطعی برای فیلتر کردن این شبکه مشخص نشده اما ممکن قرارداده شده است هر لحظه شرایط لوارد شدهم برای فیلترینگ آن فراهم شود و در نتیجه ممکن قرارداده شده است حتی طی بیست و چهار ساعت آینده نیز این اتفاق صورت گیرد. این در حالیست که بخش زیادی وارد شده کسب و کارهای نوپا در اقتصاد نه چندان با ثبات کشور با تکیه بر تلگرام در حال کسب درآمد هستند و مشاغل زیادی وارد شده این طریق ب وجود آمده اند که در صورت فیلتر شدن تلگرام شاغلان آن را با مشکلات بسیار جدی روبرو خواهند کرد. پیش وارد شده این اعلام شده بود که ۱۸۰ هزار خانواده در ایران وارد شده طریق تلگرام درآمد کسب می کنند و در مطلبی جداگانه ب تاثیر فیلتر شدن تلگرام بر کسب و کارهای کوچک پرداخته شده بود. این در شرایطی قرارداده شده است که وارد شده دی ماه گذشته و فیلتر شدن چند روزه تلگرام تا کنون نه تنها شرایط اقتصادی برای بخش بسیار بزرگی وارد شده جامعه ببود نیافته، بلکه نوسانات بوارد شدهار ارز باعث ایجاد شوک روانی شده و نمی توان دورنمای روشنی برای کسب و کارهای نوپا در این شرایط ترسیم کرد. اما امروز وارد شده راهکار سوارد شدهمان هایی که ب شدت پیگیر فیلتر شدن تلگرام هستند برای این بخش وارد شده جامعه که در اثر این تصمیم دچار ضرر و زیان خواهند شد رونمایی شده قرارداده شده است.

روز گذشته دبیر شورای عالی فضای مجوارد شدهی در پاسخ ب پرسش هایی درباره آسیب دیدن کسب و کارها وارد شده فیلتر شدن تلگرام اعلام کرد ب کسانی که با کوچ پیام رسانهای خارجی ب داخلی کسب و کارشان دچار اختلال می شود بیمه بیکاری تعلق خواهد گرفت.در واقع در شرایطی که ب نظر می رسد دولت با مشکلات مالی متعددی روبروست شورای عالی فضای مجوارد شدهی تصمیم گرفته بار اضافه تری بر روی دوش آن قرار دهد و مشکلی که در ابتدا وجود نداشته را با تجویز نسخه ای هزینه زا درمان کند. وی همچنین در بخش دیگری وارد شده سخنان خود ب یکی وارد شده سخنرانی های حسن روحانی، رییس جمهور، اشاره کرد و توضیحات وی درباره شکستن انحصار پیام رسان غالب را وارد شده جمله دلایل لزوم فیلتر کردن تلگرام عنوان کرد. با این حال توضیحی درباره سخنرانی های دیگر رییس جمهور مبنی بر مخالفت وی با فیلترینگ شبکه های اجتماعی و اصولا رابطه توسعه پیام رسان های داخلی و حمایت وارد شده تولیدات بومی با فیلتر کردن یک نمونه خارجی ارائه نشد. ب نظر می رسد اعضای شورای عالی فضای مجوارد شدهی همچنان اصلی ترین راهکار برای حمایت وارد شده اپلیکیشن های بومی را حذف نمونه های خارجی می دانند و در این راه وارد شده بین میره کسب و کارهای نوپا و مشاغلی که ب واسطه آنها ایجاد شده نگرانی ندارند. فرمولی که پیشتر در بخش خودروسوارد شدهی نیز اجرا شده و نتیجه آن، درجا زدن خودروسوارد شدهان و ساخت ماشین هایی بی کیفیت و عدم پاسخگویی ب خریداران قرارداده شده است.

بخش هایی دیگر وارد شده مصاحب دبیر شورای عالی فضای مجوارد شدهی ب صورت زیر هستند:

  • وزارت آموزش و پرورش در حوزه کوچ پیام رسانهای خارجی ب داخلی بخشنامه صادر کرده قرارداده شده است
  • در مقایسه با کاربرانی که وارد شده پیام رسانهای خارجی درگیرکننده می کنند رقم کاربران درگیرکننده کننده وارد شده پیام رسانهای داخلی بسیار کم قرارداده شده است
  • در سال ۹۷ در حوزه پیام رسانها باید اولین پیام رسان، داخلی باشد.
  • پیام رسانهای خارجی هم می توانند در کشور فعالیت کنند ب شرطی که تابع قوانین جمهوری اسلامی باشند.
  • اطلاعات مردم دارایی های مردم هستند و نهایت تلاش را داریم که حریم مردم در پیام رسانهای داخلی حفظ شود.
  • شهروندان حق دارند وارد شده هر پیام رسانی درگیرکننده کنند ب شرط اینکه تابع قوانین کشور باشد
  • ب دنبال پیام رسانی با کاربران بالا و قابلیت اشتغال زایی هستیم .
  • برای دارا بودن دانشگاه ها ب اینترنت بدون فیلتر ب دنبال فرمولی مناسب هستیم.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *