افزایش درآمد شیائومی در سه ماه اول ۲۰۲۰ – رشد ۱۳٫۶ درصدی باوجود کروناشرکت چینی شیائومی، گزارش مالی سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ خود را منتشر کرده قرارداده شده است. باوجود شرایط سختی که در این دوره مردم جهان با آن روب‌رو بودند و بوارد شدهار خراب گجت‌های دیجیتال، شاهد افزایش درآمد شیائومی در سه ماه اول ۲۰۲۰ هستیم.

درآمد شیائومی در سه ماه اول ۲۰۲۰

میزان درآمد شیائومی در این دوره وارد شده سال، ۴۹٫۷ میلیارد یوآن (معادل ۷ میلیارد دلار) بوده قرارداده شده است. این رقم، وارد شده افزایش ۱۳٫۶ درصد درآمد آنها و ثابت کردن خلاف پیش‌بینی کارشناسان خبر می‌دهد. میزان رشد سود ب طرز چشمیگری بالاتر رفته و با افزایش ۴۴٫۹ درصدی ب ۷٫۵۶ میلیارد یوان رسیده قرارداده شده است. این درحالیست که هزینه شیائومی در بخش توسعه تحقیق با افزایش ۱۳٫۴ درصدی در مقایسه با سال گذشته ب ۱٫۹ میلیارد دلار رسیده قرارداده شده است.

۶۰ درصد وارد شده کل درآمد شیائودمی در این دوره ب بخش گوشی‌های هوشمند اختصاص دارد که ۳۰٫۳ میلیارد یوان بوده و در مقایسه با دوره مشاب سال گذشته ۱۲٫۳ درصد رشد کرده قرارداده شده است. این شرکت چینی در مجموع در کوارتر ابتدایی ۲۰۲۰ در حدود ۲۹٫۲ میلیون دستگاه ب فروش رسانده که این در مقایسه با کوارتر اول سال گذشته، جهش کوچکی را نشان می‌دهد. تحلیلگران Canalys ب شیائومی رتب ۴ را در جدول پرفروش‌ترین برندها اختصاص داده‌اند که ۱۱٫۱ درصد وارد شده سهم بوارد شدهار را در اختیار دارد.

برند دوگانه: قرارداده شده استراتژی موفق

درگیرکننده وارد شده برندهای زیرمجموعه برای شیائومی ب خوبی جواب داده قرارداده شده است. Mi 10 و Mi 10 Pro وارد شده فوریه تا مارچ بیش وارد شده ۱ میلیون نسخه فروش داشته‌اند. در همین حال، ردمی نوت ۸ یکی وارد شده پرفروش‌ترین گوشی‌های بوارد شدهار در سه ماهه اول ۲۰۲۰ بوده قرارداده شده است.

افزایش ۷٫۲ درصدی میانگین قیمت در مقایسه با سال گذشته، نشان می‌دهد که گوشی‌های پریمیوم این شرکت عملکرد خوبی در بوارد شدهار داشته‌اند. شیائومی گفته قرارداده شده است که میزان نفوذ گوشی‌های ۵G این شرکت در بوارد شدهار چین، ۲۵٫۹ درصد بوده قرارداده شده است.

۴٫۶ میلیون طرفدار دو آتیشه

درآمد بخش محصولات اینترنت اشیا و لایف قرارداده شده استایل شیائومی با افزایش ۷٫۸ درصدی ب ۱۳٫۰ میلیارد یوان رسیده قرارداده شده است. این شرکت مدعی قرارداده شده است که پلتفرم اینترنت اشیا آنها، با ۲۵۲ میلیون دستگاه آنلاین (ب غیر وارد شده گوشی‌های هوشمند و لپتاپ‌ها) بزرگترین اکوسیستم در جهان قرارداده شده است. همچنین جالب قرارداده شده است بدانید که تعداد طرفداران دو آتیشه این برند هم افزایش داشته قرارداده شده است. یعنی در حدود ۴٫۶ میلیون کاربر در جهان حداقل ۵ گجت شیائومی را در اختیار دارند.

درآمد شیائومی در سه ماه اول 2020 وارد شده بخش اینترنت اشیا

فروش ایربادزهای Mi TWS بیش وارد شده ۶۰۰ درصد افزایش داشته قرارداده شده است. Mi Band، اسکوترهای الکتریکی و ربات‌های جاروبرقی هم جهش خوبی را تجرب کرده‌اند. میزان فروش روترهای شیائومی در مقایسه با سه ماهه اول سال ۲۰۱۹، بیش وارد شده دو برابر شده قرارداده شده است و این ب لطف AX3600 بدست آمده قرارداده شده است.

این دوره سه ماهه، اولین باری قرارداده شده است که نیمی وارد شده درآمد شیائومی وارد شده خارج وارد شده چین بدست آمده. فروش در اروپا ۵۸٫۳ درصد افزایش داشته و ۱۴٫۳ درصد وارد شده بوارد شدهار این قاره ب شیائومی اختصاص یافته قرارداده شده است. اسپانیا بزرگتر بوارد شدهار آنها در اروپا قرارداده شده است و ب غیر وارد شده آن فروش شیائومی در آمریکای جنوبی، آفریقا و خاورمیانه نیز با افزایش همراه بوده قرارداده شده است. حالا با پشت سر گذاشتن دوران کرونا در چین و بوارد شدهگشت وضعیت اروپا ب حالت عادی، انتظار می‌رود که وضعیت برای شیائومی بتر وارد شده قبل شود.

نظرسنجی: ب ما بگویید که آیا سرنوشت هوآوی در انتظار شیائومی خواهد بود؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *