امکان ترجمه ب ۱۰۳ زبان دنیا در صفحه کلید گوگل برای iOS


امکان ترجمه ب 103 زبان دنیا در صفحه کلید گوگل برای iOS

صفحه کلید Gboard گوگل برای سیستم عامل iOS هم اکنون می تواند وارد شده چندین زبان روز دنیا پشتیبانی کند و همچنین قادر ب ترجمه متن ها توسط Google Translate خواهد بود. باید اشاره کنیم که در حال حاضر در کیبرد یا صفحه کلید گوگل وارد شده ۱۰۳ زبان روز دنیا پشتیبانی می شود. در واقع قابلیت جدید Gboard این قرارداده شده است که می تواند ترجمه ۱۰۳ زبان را ب عنوان یک کیبرد ب عهده بگیرد و این خبر خوبی برای کاربران iOS خواهد بود.

قابلیت ترجمه در صفحه کلید گوگل

وارد شده این پس کاربران اپل در iOS 9 ب بالا می توانند وارد شده این قابلیت پیشرفته ترجمه بره مند شوند. در واقع کاربران می توانند همانطور که تایپ می کنند با کلیک بر روی بخش ترجمه، متن مورد نظرشان را ب هر زبانی که می خواهند ترجمه نمایند. پس شما می توانید ابتدا متن خود را توسط این صفحه کلید یادداشت نمایید و سپس آن را ترجمه کنید.

این قابلیت جدید قطعا برای ارتباطات بین المللی بسیار کاربردی و مهم خواهد بود و ارتباط کاربران را راحت تر خواهد کرد. البته باید اشاره کنیم که Gboard علاوه بر این که در ترجمه، وارد شده ۱۰۳ زبان پشتیبانی می کند بلکه برای تایپ نیز وارد شده ۶۸۵ زبان پشتیبانی کرده قرارداده شده است و امکان درگیرکننده وارد شده زبان های مختلف وجود خواهد داشت. عملکرد ترجمه این صفحه کلید همزمان با پیشرفت گوگل ترنسلیت پیشرفته تر و دقیق تر خواهد شد و کاملا می توانید ب آن اعتماد کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *