انتشار اطلاعات جدید وارد شده نوبیا رد مجیک ۲


انتشار اطلاعات جدید وارد شده نوبیا رد مجیک 2

شرکت زد تی ای بزودی اسمارتفون گیمینگ نسل جدید نوبیا رد مجیک را رونمایی خواهد کرد. اسمارتفونی که مشخصات قابل توجهی داشته و با ویژگی های بزرگی نیز همرقرارداده شده است. یکی وارد شده آنها طراحی جذاب گیمینگ قرارداده شده است که ZTE برای نوبیا رد مجیک ۲ در نظر گرفته و تاکنون نیز جزئیات بسیاری دردسترس قرار گرفت.

حال نوبت ب اطلاعات بیشتری پیرامون نوبیا رد مجیک ۲ شرکت زد تی ای رسیده که نشان وارد شده پرچمدار بودن این گوشی هوشمند می باشد. نخست آن که پردوارد شدهنده رد مجیک ۲ وارد شده نوع اسنپدراگون ۸۴۵ هشت هسته ای با تراشه گرافیکی آدرنو ۶۳۰ قرارداده شده است و در کنار آن حافظه رم ۱۰ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی در نسخه تاپ قرار می گیرد.

زد تی ای در نظر داشته گوشی هوشمند قدرتمند گیمینگی ب نام رد مجیک ۲ را معرفی کند که می توان آن را رقیب سرسخت دیگر اسمارتفون های گیمینگ ب شمار آورد. پردوارد شدهنده رد مجیک ۲ در مقایسه با چیپ اصلی ۷۰ درصد عملکرد بتری خواهد داشت.

سیستم عامل اندروید ۹٫۰ پای در کنار رابط کاربری  Red Magic OS تجرب خوبی را برای مشتریان رد مجیک ۲ رقم می زند. گذشته وارد شده این موارد، نوبیا رد مجیک ۲ ب دکمه های لمسی در قسمت کناری آن تعبیه شده و تجرب گیم پلی واقعی ۴D را رقم می زند. گذشته وارد شده آن کیفیت صوتی DTS 7.1 channel + 3D صدا شفاف و واقعی را ب بوارد شدهیکنان موبایل ارائه می دهد.

Red Magic 2 نوبیا در نسخه ۱۰ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۵۶۱ دلار قیمت دارد و  در ۶ دسامبر سال جاری نیز روانه بوارد شدهار هند می شود. جزئیات عرضه جهانی و دیگر بوارد شدهارهای رد مجیک ۲ توسط ZTE مشخص نشده و تنها باید منتظر ماند.

پیش بینی می شود بیشتر اطلاعات آشکار شده پیرامون این گوشی هوشمند گیمینگ با طراحی هیجان انگیز ب حقیقت تبدیل شود

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *