انتشار بوارد شدهی Doom Eternal ب تاخیر افتاد


انتشار بوارد شدهی Doom Eternal ب تاخیر افتاد

انتشار بوارد شدهی «Doom Eternal» ب تاخیر افتاده و اکنون باید تا سال ۲۰۲۰ منتظر بمانیم. قرارداده شده استودیوی «اید سافت‌ویر» طی یک اعلانیه توضیح داد که تاریخ انتشار جدید این بوارد شدهی، ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (۱ فروردین ۹۹) خواهد بود. قرارداده شده استودیو همچنین در مورد پروژه‌های مختلف دووم وارد شده جمله حالت «Invasion»، نسخه‌ی نینتندو سوئیچ، و انتشار دوباره‌ی بوارد شدهی کلاسیک «Doom 64» هم خبرهای جدیدی داد. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

در این بیانیه گفته شده:

«در طول ساخت و توسعه Doom Eternal، هدف ما این بوده که یک بوارد شدهی فراتر وارد شده انتظارهای شما بسوارد شدهیم. برای این‌که مطمئن شویم بترین کارمان را ارائه می‌دهیم و این بوارد شدهی با قرارداده شده استاندارهای ما مطابقت دارد، تصمیم گرفته‌ایم که تاریخ انتشار را ب چند ماه دیرتر، یعنی ۲۰ مارس ۲۰۲۰ تغییر بدهیم. می‌دانیم که بسیاری وارد شده طرفداران ب دلیل این اتفاق ناامید خواهند شد، اما اطمینان می‌دهیم بعد وارد شده تجرب‌ی بوارد شدهی دووم، می‌بینند کاملا ارزشش را داشته قرارداده شده است.»

همان‌طور که بالاتر گفتیم، پروژه‌های دیگری هم معرفی شدند که یکی وارد شده آن‌ها حالت چندنفره Invasion و دیگری ساخت نسخه‌ی نینتندو سوئیچ قرارداده شده است. این حالت چندنفره که اجوارد شدهه می‌دهد ب‌عنوان یک اهریمن وارد بوارد شدهی دیگران شوید، در قالب آپدیت رایگانی منتشر می‌شود و نسخه‌ی نینتندو سوئیچ هم بعد وارد شده دیگر کنسول‌ها، در تاریخ جداگانه‌ای ب بوارد شدهار عرضه خواهد شد.

در آخر، انتشار دوباره‌ی Doom 64 که قبلا فقط برای نینتندو سوئیچ اعلام شده بود، قرار قرارداده شده است کامپیوتر و کنسول‌های پلی‌قرارداده شده استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را هم شامل شود. این اتفاق هم در ۲۰ مارس ۲۰۲۰ خواهد افتاد، ب این دلیل که نقش یک هدیه برای پیش‌سفارش بوارد شدهی Doom Eternal را دارد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *