انتشار تصاویر اولیه وارد شده فیس لیفت سری ۷ بی ام و


انتشار تصاویر اولیه وارد شده فیس لیفت سری 7 بی ام و

شرکت بی ام و هر سال مدل های مختلفی برای معرفی دارد و این برند باواریایی تاکنون حتی مدل های خاصی را رونمایی نمود. برای سال ۲۰۱۹ این برند می خواهد وارد شده فیس لیفت سری ۷ رونمایی نماید، مدلی که ب عنوان سری ۷ سال ۲۰۲۰ شناخته می شود. تاکنون شاهد انتشار تصاویر خاصی وارد شده فیس لیفت سری ۷ بی ام و نبودیم اما حال دو تصویر مربوط نسخه بروزرسانی شده سری ۷ این شرکت فاش شده قرارداده شده است.

در تصاویر آشکار شده سری ۷ شباهت فاحشی ب ایکس ۷ شاسی بلند دارد. وارد شده آنجایی که هر دو نسخه در دسته پرچمداران بی ام و قرار می گیرند و دارای طراحی مجلل در کنار پیشرانه ای قدرتمند هستند. نسخه بروزرسانی شده سری ۷ دارای چراغ های LED یخی بوده و وارد شده فناوری نورپردوارد شدهی جدیدی بره می برد. تغییرات در نسخه جدید سری ۷ تنها شامل چراغ ها نشده بلکه سپر جلو را در کنار برخی بخش های دیگر دربرمی گیرد

بی ام و درنظر دارد یک مدل قابل توجه ب عنوان فیس لیفت سری ۷ معرفی شود. شرکت بی ام و برای سال ۲۰۱۹ چندین مدل متعدد در نظر گرفته که هر یک مشخصه های بارز و طراحی خیره کننده دارند. اطلاعات کافی وارد شده این مدل دردست نیست و نمی توان ب شایعات بی اساس هم پرداخت.

انتظار می رود بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۰ طی نمایشگاه خودرو ژنو مارس ۲۰۱۹ رونمایی شود. چند سالی وارد شده معرفی نسل فعلی سری ۷ می گذرد و وقت آن رسیده تا باواریایی ها بترین ها را ب مخاطب ارائه دهد. سری ۸ و ایکس ۷ دو مدل جدید بی ام و هستند که در ماه های قبل رونمایی شدند و توانستند مورد توجه قرار گیرند. ب هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه کمپانی مورد اشاره برای فیس لیفت سری ۷ چیست.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *