اندی رابین، بنیانگذار اندروید وارد شده گوشی بلند، باریک و عجیبی پرده‌برداری کرد


اندی رابین، بنیانگذار اندروید وارد شده گوشی بلند، باریک و عجیبی پرده‌برداری کرد

یکی وارد شده ویژگی‌های کلیدی اندروید همواره تجرب‌های عجیب و غریب با فرم فاکتورها و طراحی‌های متفاوت قرارداده شده است. در یک بوارد شدهه زمانی طولانی مدت ب نظر می‌رسید که دوره این موضوع ب سر رسیده قرارداده شده است، اما اخیراً شاهد ظهور ایده‌های جدیدی مانند نمایشگرهای تاشو، آبشاری، دارای ناچ و حتی حفره‌ای هستیم. بسیاری وارد شده این راهکارها برای حذف حاشیه اختصاص داده شده ب دوربین سلفی قرارداده شده است و برخی دیگر برای ایجاد تحول در دنیای گوشی‌های هوشمند.

اینها همه مواردی بودند که نمونه‌هایی وارد شده آنها را دیده‌ایم و بشان عادت کردیم، اما ناگهان مورد عجیب دیگری ظاهر می‌شود. اندی رابین، بنیانگذار شرکت اسنشال (و پیش وارد شده آن یکی وارد شده بنیانگذاران اندروید) ب توارد شدهگی وارد شده نسل آینده گوشی هوشمند این شرکت رونمایی کرده قرارداده شده است. دستگاهی متفاوت که تصویر آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 

عجیب، متفاوت و مبم

آنچه که بیش وارد شده هر چیزی در این گوشی جلب توجه می‌کند، بلند بودن آن قرارداده شده است. در واقع ب نظر می‌رسد که این یک گوشی تاشویی قرارداده شده است که کامل بوارد شده شده، اما اینگونه نیست. این گوشی بلندتر و باریکتر وارد شده هر گوشی دیگری قرارداده شده است که تا امروز دیده‌ایم و ب‌طور کلی دارای رابط کاربری جدیدی نیز می‌باشد که ب‌نظر می‌رسد برروی اندروید شخصی‌سوارد شدهی شده قرارداده شده است. اما اندی رابین اشاره‌ای ب نرم‌افزار این دستگاه نکرده و این احتمال وجود دارد که کاملاً چیز دیگری باشد.

ب‌عنوان مثال نقشه‌ای که در آن نمایش داده شده شباهتی ب برنامه Maps گوگل ندارد و ب نظر می‌رسد که کل رابط کاربری بر پایه اسکرول عمودی قرارداده شده است. در هرحال، باوجود ظاهر عجیب این دستگاه ب نظر می‌رسد که تا امروز ۴ رنگ برای آن در نظر گرفته شده قرارداده شده است؛ رنگ‌های گرادینتی که در ظاهر کاملاً متفاوت وارد شده آن چیزی قرارداده شده است که تا امروز دیده‌ایم.

در تصاویر مشخص قرارداده شده است که دستگاه دارای دوربینی بزرگ با یک برآمدگی بزرگتر در قاب پشتی می‌باشد. ب نظر می‌رسد که سنسور اثر انگشت هم کمی پایین‌تر وارد شده این دوربین قرار گرفته. در قاب جلویی هم یک حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی در نظر گرفته شده قرارداده شده است. باوجود ارتفاع بلند این گوشی، عرض آن بسیار باریک‌تر وارد شده آن چیزی قرارداده شده است که در گوشی‌های امروزی شاهد هستیم. اما باید دید که آیا اسنشال قصد دارد با گوشی جدید خود آینده دنیای موبایل را تغییر دهد و یا فقط ب قصد کاربرد خاصی این دستگاه را طراحی کرده. در هر حال، می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری وارد شده این دستگاه منتشر شود.

وارد شده دیدگاه شما آیا این دستگاه با طراحی متفاوت خود، جایگاهی در آینده گوشی‌های هوشمند خواهد داشت؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *