اولین بنچمارک NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti وارد شده تردید تا واقعیت


اولین بنچمارک NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti وارد شده تردید تا واقعیت

این روزها اخبار بسیاری در حوزه نسل آینده کارت گرافیک های NVIDIA GeForce GTX منتشر می شود که حقیقت برخی وارد شده آنها در هاله ای وارد شده بام قرار دارد؛ با این وجود برخی وارد شده آنها نظیر تصاویر و مشخصات یکی وارد شده پرچمداران آتی، بسیار واقعی ب نظر می رسد. در آخرین اخبار متوجه نشت یک بنچمارک وارد شده مقرن داده AOTS شده ایم که ظاهرا ب کارت گرافیکی با نام NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti منتسب شده قرارداده شده است.

اسلایدهای فوق حاکی وارد شده آن هستند که این کارت گرافیک با پردوارد شدهنده Core i7-7700K مورد آزمایش قرار گرفته و البته نتایج آن نیز بسیار بالا قرارداده شده است. اما نتایج کمی عجیب هستند که احتمالا ب دلیل نبود درایور بینه برای این کارت گرافیک قرارداده شده است. ب عنوان مثال در تنظیمات Low و Crazy در دقت ۱۰۸۰p نتایج DirectX 11 بسیار نزدیک ب یکدیگر هستند. البته نامگذاری GTX2000 هم کمی عجیب ب نظر می رسد چرا که تولید کنندگانی مانند لنوو وارد شده نامگذاری GTX1100 سخن می گویند.

انویدیا در سری جدید کارت گرافیک های جیفورس وارد شده تراشه های حافظه GDDR6 نیز درگیرکننده خواهد کرد با یک رابط ۳۸۴ بیتی ب GPU متصل می شوند. ب هر حال ادعای در اختیار گمیره یک کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti و انتشار بنچمارکهای آن در وضعیت کنونی، با این امتیوارد شده و مشخصات، کمی عجیب ب نظر می رسد. آیا این بنچمارک واقعی قرارداده شده است؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *