اولین تجرب کار با گلکسی Fold سامسونگ توسط هنرمندان و یوتیوبرهای معروف


اولین تجرب کار با گلکسی Fold سامسونگ توسط هنرمندان و یوتیوبرهای معروف

سامسونگ در مراسم رونمایی وارد شده اولین سری وارد شده پرچمداران سال ۲۰۱۹ خود، در کنار خانواده گلکسی S10 وارد شده Galaxy Fold نیز رونمایی کرد. گلکسی فولد اولین گوشی تاشو جهان قرارداده شده است که ب تولید انبوه رسیده و فروش آن ب توارد شدهگی در سراسر جهان آغوارد شده شده قرارداده شده است. وارد شده همین رو سامسونگ دست ب اقدام جالبی زده قرارداده شده است و این گوشی را ب صورت انحصاری تعدادی وارد شده اعضای تیم گلکسی داده قرارداده شده است.

در ویدئویی که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد سامسونگ ب ۸ شخصیت معروف در جهان، ب‌خصوص در فضای اینترنت یک دستگاه گلکسی فولد هدیه می‌دهد و وارد شده واکنش آنها و اولین تجرب کار با این گوشی خاص توسط آنها فیلمی تهیه می‌کند. ماریو گوتزه فوتبالیست آلمانی تیم بورسیا دورتموند، میلی بابی براون بوارد شدهیگر جوان انگلیسی، نینجا قرارداده شده استریمر معروف بوارد شدهی فورتنایت و قرارداده شده استیو آئوکی موسیقی‌دان آمریکایی در میان این افراد حضور دارند. Unbox Therapy یوتیوبر معروف و فعال در زمینه آنباکسینگ و بررسی گجت‌های دیجیتال در کنار Casey Neistat ولاگر آمریکایی، Coisa de Nerd یوتیوبر برزیلی و Jeanne Damas مدل فرانسوی دیگر افرادی هستند که گلکسی فولد سامسونگ را ب عنوان هدیه دریافت کرده و در این ویدئو حضور دارند.

گلکسی فولد سامسونگ، اولین محصول کره‌ای‌ها با نمایشگر انعطاف پذیر قرارداده شده است که با قیمت ۱۹۸۰ دلار در بوارد شدهار آمریکا ب فروش می‌رسد. این برچسب قیمت، اولین نسل وارد شده گوشی خاص سامسونگ را برای درصد بزرگی وارد شده مردم دست نیافتنی کرده قرارداده شده است. اما باید دید که در آینده با تولید بیشتر این سبک گوشی‌ها توسط شرکت‌های مختلف، آیا گوشی‌های تاشو ب محصول ارزان‌تر و قابل خریدتری برای مردم تبدیل خواهند شد یا خیر.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *