اولین تصویر وارد شده اکسپریا XZ3 با دوربین دوگانه و طراحی آشنا


اولین تصویر وارد شده اکسپریا XZ3 با دوربین دوگانه و طراحی آشنا

سونی معمولاً شش ماه یک بار وارد شده پرچمدار جدید خود رونمایی می کند. در ماه آگوست سال ۲۰۱۷ این کمپانی اکسپریا XZ1 را معرفی کرد و شش ماه پس وارد شده آن در نمایشگاه MWC 2018، اولین پرچمدار سال یعنی اکسپریا XZ2 معرفی شد. حالا انتظار میرود که در ماه آگوست امسال کمپانی ژاپنی وارد شده پرچمدار جدید خود، اکسپریا XZ3 رونمایی کند، چرا که جدا وارد شده روند مشخص سونی در معرفی گوشی هایش، اخبار و شایعات پیرامون این گوشی در روزهای اخیر شدت گرفته قرارداده شده است.

امروز تصاویر در فضای اینترنت منتشر شده که گفته می شود اولین عکس های Xperia XZ3 قرارداده شده است. در نگاه اول این دستگاه در نمای جلو بسیار شبیه ب پرچمدار فعلی، یعنی Xperia XZ2 ب نظر میرسد. حاشیه های کناری گوشی و بالایی همچنان پا بر جا و نسبتاً ضخیم ب نظر میرسند. نسبت ابعاد نمایشگر اما ۱۸:۹ قرارداده شده است. دوربین سلفی آن هم تکی ب نظر میرسد. در بالا یک بلندگو در نظر گرفته شده قرارداده شده است و اگر بلندگوی دومی در کار باشد احتمالاً در لب پایینی جای گرفته قرارداده شده است. وارد شده آنجاکه تصویر نمای پایینی گوشی را نمایش نداده، نمی توان مشاهده کرد که حاشیه لب آن ب چه اندوارد شدهه قرارداده شده است.

با مشاهده پشت گوشی می بینیم که سرانجام سونی ب درگیرکننده وارد شده دوربین دوگانه در پرچمدار خود روی آورده قرارداده شده است، البته ماژول این دوربین مشاب با آن چیزی نیست که در XZ2 Premium درگیرکننده شده بود. دو لنز جدا ب همراه یک فلش LED با چینش عمودی در پشت گوشی جای گرفته اند. حسگر اثر انگشت نیز با فاصله کمی وارد شده آنها پایین تر واقع شده قرارداده شده است. کلیدهای پاور و تنظیم صدا نیز مانند همیشه در لب سمت رقرارداده شده است گوشی قرار دارند.

در کنار تصاویری که وارد شده Xperia XZ3 منتشر شده قرارداده شده است، هیچ اطلاعاتی وارد شده مشخصات آن وجود ندارد. اما در خبرهای پیشین اعلام شده بود که سونی وارد شده چیپ ست اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام با ۶ گیگابایت رم و ۶۴-۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در این گوشی درگیرکننده خواهد کرد. دوربین دوگانه این گوشی نیز سنسورهای ۱۹ و ۱۲ مگاپیکسلی خواهد داشت، در حالیکه دوربین سلفی آن ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود. سونی هنوز در خصوص زمان معرفی این گوشی هیچ خبر رسمی منتشر نکرده قرارداده شده است، اما انتظار میرود که در جریان نمایشگاه IFA در آلمان پرچمدار جدید این کمپانی رونمایی شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *