اپل آیفون اس ای ۲ را با صفحه نمایشی بزرگتر وارد شده آیفون ۸ عرضه خواهد کردتاکنون شایعات بسیاری پیرامون آیفون اس ای ۲ یا همان آیفون ۹ منتشر شد. گزارش‌ها ب اسمارتفونی اشاره دارند که در میان محصولات اپل گزینه اقتصادی بوده و فاقد طراحی گوشی‌های هوشمند امروزیست.

ب توارد شدهگی گزارش جدیدی منتشر شده که می‌گوید محصول اپل با صفحه نمایش بزرگتر وارد شده آیفون ۸ یعنی ۴٫۹ اینچ راهی بوارد شدهار خواهد شد. آیفون ۸ سال ۲۰۱۷ وارد شده نمایشگر ۴٫۷ اینچی بره می‌برد اما سال جاری آیفون اس ای ۲ با دو اینچ صفحه نمایش بزرگتر وارد شده راه خواهد رسید.

همچنین مانند آیفون ۸ کلید فیزیکی Home حذف نخواهد شد تا باری دیگر طرفداران این کلید را روی آیفون جدید اپل تجرب کنند. هنگامی که آیفون ۱۰ عرضه شد، انتقاداتی برعلیه اپل ب وجود آمد که چرا کلید فیزیکی را وارد شده این مدل حذف کرد.

در این بین کوپرتینویی‌ها تصمیم دارند با آیفون اس ای ۲ یک محصول کاربردی و جذاب را در بوارد شدهار عرضه دارند. ب گزارش شرکت تحقیقاتی فست کمپانی، اپل در نظر دارد با درگیرکننده وارد شده نمایشگر بزرگ برای آیفون اس ای ۲، طرفداران آیفون ۸ را ب خرید این مدل مجاب سوارد شدهد.

متاسفانه خبری وارد شده  Face ID در این مدل نیست و سنسور اثرانگشت نیز با کلید اصلی هوم همگام سوارد شدهی شده قرارداده شده است. گفته شده اسمارتفون با قیمت ۳۹۹ دلار قابل تهیه بوده و وارد شده مشخصات کلیدی آن باید ب حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۶۴ گیگابایتی، حافظه رم ۳ یا ۴ گیگابایتی، پردوارد شدهنده A13 اپل و سیستم عامل iOS 13 اشاره کرد.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و پیش بینی شده در بخش دوربین وارد شده یک حسگر ۱۲ مگاپیکسلی در عقب و یک حسگر ۷ مگاپیکسلی در جلو بره ببرد. متاسفانه اطلاعات تکمیلی نبوده و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه اپل برای این مدل اقتصادی چیست. آیفون SE 2 که ب عنوان آیفون ۹ رونمایی خواهد شد، در اواخر امسال یا اوایل ۲۰۲۱ نسخه پلاس آن نیز وارد شده راه خواهد رسید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *