اکسپریا XZ4 سونی در MWC 2019 معرفی خواهد شد اما نسخه کامپکت نه!


اکسپریا XZ4 سونی در MWC 2019 معرفی خواهد شد اما نسخه کامپکت نه!

در حالیکه ما هیچوقت در نمایشگاه CES لاس وگاس انتظار معرفی گوشی هوشمند را نداریم، سونی اما این کار را انجام داده و میان‌رده‎‌های خوب Xperia XA2، XA2 Ultra و Xperia L2 را در نمایشگاه CES 2018 معرفی کرده قرارداده شده است. همین موضوع باعث شده قرارداده شده است تا گوشی‌های Xperia XA3، XA3 Ultra و Xperia L3 کاندیدهای معرفی در هفته پیش روی در رزوهای باقیمانده وارد شده نمایشگاه CES 2019 باشند.

اما ب نظر می‌رسد که این شرکت برنامه‌های متفاوتی دارد و ب جای آن چشم ب کنگره جهانی موبایل دوخته قرارداده شده است. احتمالاً “اولین گام” وارد شده مراسم‌های معرفی گوشی‌های سونی در سال جدید وارد شده نمایشگاه MWC بارسلونا آغوارد شده خواهد شد و این راه قرارداده شده استراتژی تجدیدنظر شد ژاپنی‌ها برای بوارد شدهگشت دوباره سوددهی محصولات سونی در بوارد شدهار گوشی‌های هوشمند قرارداده شده است. البته ما هیچوقت ب این موضوع شک نداشتیم که سونی در MWC 2019 حضور خواهد داشت، چرا که پیش‌تر نیز محصولات مهمی را در این نمایشگاه معرفی کرده بود که این شامل گوشی‌های بالارده و پرچمدار و میان‌رده نیز می‌شد. اما اینکه امسال کدام گوشی‌ها در مراسم معرفی می‌شوند جای سوال قرارداده شده است.

اگر سونی تصمیم بگیرد که اکسپریا XZ4، اکسپریا XZ4 کامپکت، XA3، XA3 الترا و L3 را در اواخر فوریه معرفی کند. تعداد گوشی‌ها بسیار بالا خواهد بود آن هم فقط در یک مراسم. این ب نظر کمی غیرمعمول می‌رسد که سونی وارد شده نمایشگاه MWC وارد شده ۵ گوشی ب طور همزمان رونمایی کند. بنابراین این احتمال وجود دارد که ۳ گوشی میان رده در زمان دیگری معرفی شوند. البته ممکن قرارداده شده است که نسخه Xperia XZ4 Compact اصلاً وجود نداشته باشد. این نظریه شوکه کننده توسط Don Mesa قائم مقام ارشد بوارد شدهاریابی سونی موبایل در آمریکای شمالی مطرح شده قرارداده شده است. دن مزا متعقد قرارداده شده است که ایمان خود را در تولید گوشی‌های کامپکت وارد شده دست داده قرارداده شده است و این ممکن قرارداده شده است ب پایان تولید آنها منجر شود.

گوشی‌های کامپکت سونی، نسخه‌های جمع و جور و کوچک شده اندوارد شدهه اصلی هستند و این شرکت برای مدت زمان طولانی راحتی درگیرکننده وارد شده آنها را قبول کرده بود، اما حالا ب نظر می‌رسد که ژاپنی‌ها هم با دیگر سوارد شدهندگان گوشی هوشمند مبنی بر این که “مردم ب سطح بزرگتری برای محتوای گوشی نیوارد شده دارند” هم‌نظر شده‌اند. با این مزا عقیده دارد که همیشه فضایی برای اندوارد شدهه‌های متفاوت وجود دارد. وارد شده این رو نمی‌توان پیش‌بینی کرد که آیا واقعاً تولید گوشی‌های کامپکت توسط سونی متوقف خواهد شد یا خیر. در همین حال سونی امیدوار قرارداده شده است که با گوشی آینده خود، “تجرب عکاسی بسیار بتری” برای کاربر ارائه کند و علاوه‌براین بحث ارائه فناوری ۵G نیز مطرح قرارداده شده است که البته گزینه آخر شاید در MWC 2019 قابل ارائه نباشد. پیش‌بینی شما وارد شده وضعیت سونی موبایل چیست؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *