ایده جالب ایسوس در مادربرد ROG Strix X470-I Gaming


ایده جالب ایسوس در مادربرد ROG Strix X470-I Gaming

ایسوس همسو با دیگر سوارد شدهندگان مادربرد و اینتل، مادربردهای میان رده “کافی لیک” را معرفی کرد. مادربردهایی با انواع تراشه های سری ۳۰۰ و امکانات گوناگون، وارد شده سری TUF گرفته تا Prime و ROG. اما ب توارد شدهگی متوجه یک ویژگی جالب توجه در یکی وارد شده مادربردهای ایسوس شده ایم؛ مادربرد ASUS ROG Strix X470-I Gaming محصولی جدید وارد شده این شرکت قرارداده شده است با ابعاد مینی، دارای عملکرد بالا در کنار فناوری های نرم افزار-سخت افزاری بوارد شدهی قرارداده شده است.

این مادربرد، دارای یک بخش ترکیبی قرارداده شده است که عموما در سخت افزار با نام کمبو شناخته می شود. این بخش شامل یک مدار چاپی دیگر قرارداده شده است که ب صورت ترکیبی، بر روی برد اصلی قرار می گیرد. مادربرد ROG Strix X470-I Gaming دارای یک کارت هوشمندانه و نوآورانه قرارداده شده است که ب منظور کمک ب کاهش محدودیت های مادربردهای مینی ITX طراحی شده قرارداده شده است. کارت M.2 Audio Combo درایو M.2 و سامانه صوتی SupremeFX را بالاتر وارد شده صفحه اصلی مادربرد قرار داده و تداخل سیگنال را ب حداقل می رساند. همچنین یک هیت سینک نیز بر روی آن تعبیه شده قرارداده شده است که ضمن ارائه ظاهری زیبا، وارد شده عملکر خنک و بدون مشکل SSD هم حمایت خواهد کرد.

در نتیجه محدودیت مادربرد کوچک ROG Strix X470-I Gaming باعث کاهش عملکرد آن نشده و ایسوس وارد شده یک راه حل نوآورانه بره گرفته قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *