این بار نوبت ب شیائومی بود که اپل را دست بیاندوارد شدهد


این بار نوبت ب شیائومی بود که اپل را دست بیاندوارد شدهد

محصولات اپل همیشه گران بوده اند و این تقریباً هیچ قرارداده شده استثنایی ندارد. اما برای رقیبان این کمپانی این موضوع همچنان جالب قرارداده شده است و هر وارد شده چند گاهی گرانی محصولات اپل را سوژه ای برای تبلیغ دستگاه های خود قرار میدهند. اپل هرگز یک گوشی اقتصادی معرفی نکرده و اگر امیدوار بودید که در مراسم امسال آن، چنین محصولی را ببینید، در اشتباه بودید. سه گوشی جدید iPhone XR، XS و XS Max هم مانند گوشی های قبلی این شرکت گرانقیمت هستند. قیمت این گوشی ها در چین ب ترتیب ۶۴۹۹، ۸۶۹۹ و ۹۵۹۹ یوان می باشد.

اما در چین علاوه این گوشی ها شیائومی هم هست. شیائومی هم XR، XS و XS Max خودش را دارد. این کمپانی در یک حرکت طعنه آمیز نام باندل های خود را مانند گوشی های آیفون نامگذاری کرده و آنها را دقیقاً با همان قیمت ارائه می دهد.

هم قیمت با ارزان ترین آیفون اپل در سال ۲۰۱۸، شیائومی پکیج Xiaomi XR را ارائه کرده قرارداده شده است که شامل گوشی هوشمند Mi 8 SE (در بالاترین نسخه با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی)، Mi Notebook Air که ۱۲٫۵ اینچی قرارداده شده است (با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی)، دست بند Mi Band 3 و هندزفری بلوتوث می باشد.

پکیج XS شیائومی شامل گوشی Mi Mix 2S (نسخه ۵+۲۵۶ گیگابایتی) و Mi notebook Air که ۱۳٫۳ اینچی قرارداده شده است می باشد. البته Mi Band 3 و هندزفری بلوتوث هم در این پکیج هستند.

گرانقیمت ترین پکیچ شیائومی، یعنی XS Max شامل یک گوشی Mi 8 (نسخه ۶+۱۲۸ گیگابایتی)، لپ تاپ Mi notebook Pro (که البته جزئیات آن اعلام نشده)، دست بند Mi Band 3 و یک جفت ایرباد بلوتوثی گردنی قرارداده شده است.

البته متاسفانه هر سه پکیج شیائومی تنها در کشور چین عرضه خواهد شد. اما اگر شما قصد انتخاب داشتید، کدامیک وارد شده اینها را انتخاب میکردید؟ یکی وارد شده پیکیج های شیائومی یا آیفون های گرانقیمت اپل را؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *