با درگیرکننده وارد شده ویژگی جدید واتس اپ ادمین‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که چه کسی در چت گروهی پیام ارسال کند


با درگیرکننده وارد شده ویژگی جدید واتس اپ ادمین‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که چه کسی در چت گروهی پیام ارسال کند

واتس اپ رسما ویژگی‌ای را ارائه کرد که ب ادمین گروه‌ها این امکان را می‌دهد که انتخاب کنند چه کسی می‌تواند در گروه پیام ارسال کند؛ این ویژگی هم برای اپلیکیشن اندورید(نسخه ۲٫۱۸٫۲۶۷ ) و هم برای اپلیکیشن IOS (نسخه ۱۲٫۱۸٫۹۱) واتس اپ موجود خواهد بود.

این ویژگی جدید ب ادمین ‌ها این قدرت را می‌بخشد که انتخاب کنند چه کسی حق ارسال پیام در چت  گروهی را دارد؛ گزینه فقط ادمین‌ها و گزینه‌ی ادمین‌ها و سایر عضوها که البته گزینه پیش فرض قرارداده شده است.

در واقع این ویژگی می‌تواند وارد شده ارسال پیام توسط هرکسی که ادمین نیست جلوگیری کند، اما آن‌ها قادر خواهند بود پیام‌هایی که ب گروه ارسال می شود را مشاهده کنند. همچنین می‌توانند ب صورت جداگانه با ادمین‌ها ارتباط برقرار کنند و گروه را روی حالت بی‌صدا قرار دهند.

ب منظور فعال سوارد شدهی این ویزگی مسیر Group Settings  > Send Messages  را دنبال کرده و سپس می‌توانید وارد شده بین گزینه  All Participants (تمام گزینهها) و  Only Admins (فقط ادمینها) یکی را انتخاب کنید.

این ویژگی در ابتدا ب صوردت آزمایشی برای نسخه بتا اپلیکیشن در دسامبر ارائه شده بود و ب عنوان گروه محصور شده شناخته می‌شد. واتس اپ اخیرا ویژگی های جدید زیادی ب خصوص برای چت گروهی ارائه کرده قرارداده شده است با باعث افزایش جذابیت این اپلیکیشن پیام رسان در بین کاربران شود.

یکی دیگر وارد شده این ویژگی‌ها و تغییرات مربوط ب ریپورت کردن یک گروه یا کاربر می باشد. وارد شده طریق این قابلیت جدید شما قادر خواهید بود تا یک  گروه‌ را فقط با یک دکمه ریپورت و حذف کنید و وارد شده آن خارج شوید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *