بترین سفارشی های GTX 1660 معرفی شدند: کارت گرافیک های سری MSI GeForce GTX 1660


بترین سفارشی های GTX 1660 معرفی شدند: کارت گرافیک های سری MSI GeForce GTX 1660

کمپانی نام آشنای MSI نیز کارت گرافیک های سفارشی خود وارد شده تراشه جدید GTX 1660 را رونمایی کرد؛ این شرکت ۴ سفارشی تمام عیار را برای این میان رده جذاب و خوش قیمت در نظر گرفته قرارداده شده است که شروع قیمت آنها وارد شده ۲۱۹ دلار قرارداده شده است. در ادامه ب معرفی این کارت گرافیک ها خواهیم پرداخت.

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 GAMING X 6G

کارت گرافیک GeForce GTX 1660 GAMING X 6G را می توان بوارد شده هم پرچمدار این دسته دانست. نسخه جدید کولر TWIN FROZR ب همراه فن های TORX 3.0 و درگیرکننده وارد شده نمای بصری زیبای MSI Mystic Light، این کارت گرافیک را ب یکی وارد شده برترین های این تراشه و البته GTX 1660 Ti مبدل کرده قرارداده شده است.

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 GAMING X 6G تنها مدل وارد شده این خانواده قرارداده شده است که وارد شده دیودهای LED RGB بره می برد. همچنین فرکانس آن در حالت OC ب ۱۸۶۰ مگاهرتز رسیده و وارد شده این رو نیز برترین کارت دسته ب حساب می آید.

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 ARMOR 6G OC

دومین کارت گرافیک با نام GeForce GTX 1660 ARMOR 6G OC نیز ARMOR با ظاهر جدید قرارداده شده است؛ این کارت گرافیک شاید زرق و برق های نسخه گیمینگ را نداشته باشد، اما وارد شده نظر فرکانس و کاریی بسیار ایده آل و جالب توجه قرارداده شده است. این محصول با کولر اختصاصی ARMOR 2X و فن های TORX 2.0 طراحی گشته.

همچنین فرکانس کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 ARMOR 6G OC در حداکثر خود ب ۱۸۴۵ مگاهرتز می رسد که وارد شده بسیاری وارد شده نمونه های معرفی شده، بالاتر قرارداده شده است.

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC

و اینک نوبت ب GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC می رسد؛ این کارت گرافیک که ب توارد شدهگی و در زمره سری Turing ها معرفی شده قرارداده شده است، همچنان با ۶ گیگابایت حافظه GDDR5 و رابط ۱۹۲ بیتی خود، یک کولر ۲ گانه و بسیار کم صدا را یدک می کشد. این محصول وارد شده فن های TORX 2.0 بره برده و بیشینه فرکانسی آن ب ۱۸۳۰ مگاهرتز نیز خواهد رسید.

کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1660 AERO ITX 6G OC

و کوچکترین کارت گرافیک MSI GTX 1660 با نام GeForce GTX 1660 AERO ITX 6G OC نیز برای سیستم های کوچک و کاربرانی طراحی شده قرارداده شده است که خواهان پرداخت حداقل هزینه برای پرداخت این تراشه هستند. GeForce GTX 1660 AERO ITX 6G OC وارد شده مدل های تک فن، می توان ب اوج فرکانسی ۱۸۳۰ مگاهرتز دست یابد.

وارد شده جمله برنامه های اختصاصی MSI برای کارت گرافیک های جدید خود می توان ب MSI DRAGON CENTER و MSI AFTERBURNER اشاره کرد. همانطور که می دانید، MSI AFTERBURNER یکی وارد شده برترین های اورکلاک در بین سوارد شدهندگان کارت گرافیک ب حساب می آید. مدیریت تمامیت کارت گرافیک و نظارت بر پارامترهای حیاتی، وارد شده جمله ویژگی های این ۲ برنامه خواهد بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *