بترین ویژگی های تبلت گلکسی تب اس ۴


بترین ویژگی های تبلت گلکسی تب اس 4

 شرکت سامسونگ در نهایت پس وارد شده مدت ها انتظار و انتشار شایعات متعدد، تبلت پرچمدار خود گلکسی تب اس ۴ را رونمایی کرد. تبلتی که در مقایسه با نسل پیشین خود ارتقا قابل توجهی داشته و تجرب کاربری خوبی رقم می زندگلکسی تب اس ۳ مدتی پس وارد شده گلکسی نوت ۷ روانه بوارد شدهار شد و قرارداده شده استقبال وارد شده آن در نوع خود قابل توجه بود. حال ب توارد شدهگی گلکسی تب اس ۴ ب عنوان جانشین گلکسی تب اس ۳ رونمایی شد تا با ویژگی های بتر ارزش خرید بیشتری داشته باشدالبته در این مطلب قصد داریم شما را با بترین ویژگی های گلکسی تب اس ۴ آشنا سوارد شدهیم:

۱- صفحه نمایش AMOLED با نسبت تصویر ۱۶:۱۰ که برای تماشا فیلم در نظر گرفته شد

سامسونگ در نهایت صفحه نمایش گلکسی تب اس ۴ را ب نسبت تصویر ۱۶:۱۰ ارتقا داد تا این تبلت را برای تماشا فیلم مناسب سوارد شدهد. تبلتی که با وضوح تصویر بالا می تواند نمایش محتوا بتری در مقایسه با دو مدل قبل گلکسی تب اس ۳ و اس ۲ داشته باشد. بیشتر افراد تبلت ها را برای مشاهده فیلم ب کار می گیرند و آن را گزینه مناسبی برای مطالعه کتاب های دیجیتالی نمی دانند. البته این محصول سامسونگ گزینه مناسبی برای مطالعه و مرور فضای مجوارد شدهی محسوب شده و تجرب خوبی را رقم می زند.

۲- چهار اسپیکر AKG و با فناوری دالبی اتمز

یکی وارد شده قابلیت های جالب توجه تبلت جدید سامسونگ وجود چهار اسپیکر قرارداده شده استریو برند AKG که متعلق ب سامسونگ قرارداده شده است، می باشد. این چهار اسپیکر قدرت صوتی بالایی ب مخاطب ارائه داده و می توان تجرب کاربری قابل توجهی داشت. گذشته وارد شده آن پشتیبانی فناوری دالبی اتمز در افزایش کیفیت صوتی این اسپیکر نقش بسزایی داشته و در مجموع گلکسی تب اس ۴ دارای وضوح صدا بالایی بوده و تماشا فیلم را در آن لذت بخش می سوارد شدهد. بخصوص اگر هدفونی را درون گوش جای داد و ب تبلت متصل کرد تا ب خوبی کیفیت صدا را درک کرد. بنابراین کاربران تبلت گلکسی تب اس ۴ می توانند وضوح صوتی بالا را در هنگام شنیدن موسیقی یا تماشا فیلم شاهد باشند و این موضوع در نوع خود قابل توجه خواهد بود.

۳- حالت سامسونگ دکس و تجرب دسکتاپی فوق العاده

یکی وارد شده ویژگی های تبلت گلکسی تب اس ۴ سامسونگ حالت دکس بوده که تجرب کاربری دسکتاپی را برای کاربران فراهم می کند. اگرچه تبلت جدید را می توان ب شکل عمودی ب کار گرفت اما برخی کاربران تمایل دارند ب شکل دسکتاپی تبلت هایی با صفحه نمایشی چون سایز ۱۰٫۵ اینچی را ب کار گیرند. تجرب کاربری در حالت دسکتاپ گلکسی تب اس ۴ می تواند برای افراد لذت باشد. تجرب ای که اگرچه روی پرچمداران سامسونگ شاهد بودیم، حال نوبت ب این تبلت نسل جدید رسیده تا بتواند نظر مخاطبان سامسونگ را جلب کند. برای درگیرکننده وارد شده این حالت باید تبلت را ب آداپتور USB-C متصل کرد تا تجرب دکستاپی را شاهد بود. در این حالت قلم اس پن کاربری فزاینده و لذت بخشی خواهد داشت زیرا صفحه نمایش را می توان در حالت بزرگتری شاهد بود.

۴- سنسور عنبیه چشم با ایمنی بیشتر

شرکت سامسونگ برای نخستین بار در تبلت های خود تصمیم گرفت وارد شده سنسور عنبیه چشم درگیرکننده کند. سنسوری که نخستین بار در گلکسی نوت ۷ وارد گوشی های هوشمند سامسونگ شد و در نهایت ب تبلت ها نیز راه پیدا کرد. آنچه این تبلت سامسونگ را نسبت ب سایر رقبا برتر می سوارد شدهد، سنسور عنبیه چشمی بوده که در تبلت ها ب نوعی نایاب قرارداده شده است و نمی توان ب سادگی مدلی را یافت وارد شده این قابلیت تشخیص هویت بره می برد. گلکسی تب اس ۴ همان مدل موردنظریست که بیشتر ویژگی ها وارد شده جمله همین قابلیت را در خود دارد. بسیاری در انتظار بودند تا شرکت سامسونگ نسل جدید خود را رونمایی کند و در نهایت این تبلت با ویژگی های قابل توجه وارد شده راه رسید تا تجرب کاربری بزرگی را ب کاربران خود ارائه دهد. ب کمک سنسور عنبیه چشمی که در گلکسی تب اس ۴ ب کار گرفته می تواند امنیت بیشتری را با عدم نفوذ افراد ب این تبلت فراهم آورد.

نتیجه گیری

آنچه در قابلیت های گلکسی تب اس ۴ پیدقرارداده شده است ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری این تبلت بوده که انتظار می رفت سامسونگ چنین ویژگی هایی را برای تبلت پرچمدار جدید خود در نظر گیرد. همانطور که هر سال باید انتظار ارتقا چشمگیر دستگاه ها وارد شده جمله تبلت را داشت.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *