بزرگترین معامله ال‌جی در ۶۹ سال گذشته


بزرگترین معامله ال‌جی در 69 سال گذشته

ال‌جی شرکت معتبر ZKW Group، سوارد شدهنده چراغ خودرو را خریداری کرد. این بزرگترین معامله ال‌جی در ۶۹ سال گذشته با مبلغ ۱٫۱ میلیارد یورو بوده قرارداده شده است. هیئت مدیره ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد که شرکت پیشگام در تولید سیستم‌‌های چراغ جلو و روشنایی خودرو در جهان ب نام ZKW Group را طی معامله‌ای ب ارزش ۱٫۱ میلیارد یورو ب نام خود زده قرارداده شده است. در این معامله تجاری، شرکت ال‌جی الکترونیکس ۷۰ درصد وارد شده سهم ZKW Group را خریده و ۳۰ درصد باقی مانده نیز توسط شرکت مادر LG Corp. خریداری شده قرارداده شده است.

انتظار می‌رود این همکاری قرارداده شده استراتژیک منجر ب هم‌افزایی بیشتر دو شرکت برای پیشگامی در زمینه چراغ و روشنایی خودرو در بخش قطعات خودرو شود. دفتر مرکزی این شرکت پیشگام در فناوری در Wieselburg اتریش واقع شده قرارداده شده است و علاوه بر بوارد شدهارهای اروپا، در بوارد شدهارهای چین، مکزیک و امریکا نیز حضور چشمگیری دارد.

این شرکت با درآمد ۱٫۲۶ میلیارد دلاری در سال ۲۰۱۷ و رشد میانگین فروش سالانه ب میزان ۲۰ درصد در پنج سال گذشته، با شرکت‌های خودروسوارد شدهی معتبری چون آئودی، BMW، پورشه، Daimler و غیره کار می‌کند. خریداری شرکت ZKW بخش قطعات خودروی ال‌جی را کامل کرده و انتظار می‌رود سیستم چراغ خودرو پیشرفته نسبت ب  مدل‌های سنتی رشد سریعتری  خواهند داشت.

شرکت ZKW که روی خودروهای پیشرفته و لووارد شدهم جانبی آنها تمرکز کرده قرارداده شده است، می‌تواند وارد شده طریق شبکه فروش جهانی ال‌جی، حضور بسیار پر رنگ‌تری در بوارد شدهار داشته باشد. با توجه ب اینکه صنعت چراغ خودرو وارد شده مدل‌های سنتی هالوژنی ب سمت مدل‌های LED و لیزری حرکت کرده قرارداده شده است، ZKWدر موقعیت خوبی قرار گرفته و یکی وارد شده معدود شرکت‌هایی قرارداده شده است که می‌تواند چراغ‌های matrix LED و لیزری تولید کند. شرکت ال‌جی و ZKW روی توسعه چراغ‌های هوشمند تمرکز می‌کنند. چراغ‌هایی که اطلاعات جمع‌آوری شده توسط سنسورهای مختلف وارد شده جمله دوربین‌های مخصوص رانندگی خودران و ارتباطات خودرو را با وضوح بالا ب نمایش می‌گذارند.

مدیریت کنونی شرکت ZKW Group را الیور شوبرت بر عهده دارد که مسئول تمامی عملکردهای این گروه در کل دنیقرارداده شده است؛ شرکتی که بیش وارد شده ۹ هزار نفر پرسنل دارد. ال‌جی متعهد شده قرارداده شده است که فرهنگ محیط کار و قرارداده شده استقلال ZKW را همچنان گذشته حفظ کند. ب ویژه این که تولید اتریش باید دست کم پنج سال آینده بدون تغییر باقی بماند.

آقای Jo Seong-jin  مدیر اجرایی شرکت ال‌جی می‌گوید: با این معامله ال‌جی یک فرصت رشد دیگر در حوزه قطعات خودرو فراهم کرده قرارداده شده است. فرصتی که پتانسیل بسیار خوبی دارد. علاوه بر تقویت و توسعه محصولات شرکت ZKW ، تجرب ال‌جی در سطح جهانی و شبکه کسب و کار این شرکت، فرصت‌های بی‌شماری برای دو شرکت در زمینه خودروهای آینده فراهم می‌کند. فرصت‌هایی که یکی وارد شده آنها توسعه چراغ‌های هوشمند قرارداده شده است.

شرکت قطعات خودروی ال‌جی، که روی کسب و کار ال‌جی در زمینه ساخت و توسعه قطعات مخصوص خودرو نظارت می‌کند، رشد فروش ۲۶ درصدی معادل ۳٫۱۵ میلیارد دلار را در سال ۲۰۱۷ ثبت کرده قرارداده شده است. ارزش صنعت چراغ خودرو وارد شده ۲۴٫۵ میلیارد لار در سال گذشته ب ۲۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ خواهد رسد. در این میان چراغ‌های جلو خودرو سهمی ۷۰ درصدی وارد شده این صنعت را در اختیار دارند. با این معامله، ال‌جی جایگاه خود ب عنوان بوارد شدهیکن اصلی در صنعت قطعات خودرو را محکم‌تر کرده و قصد دارد طیف محصولات خود در زمینه چراغ خودرو را وارد شده چراغ‌های کنار ب دیگر لووارد شدهم جانبی نوری خودرو مثل چراغ‌های جلو توسعه دهد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *