بعد وارد شده مدت‌ها انتظار سرانجام تریلر بخش Firestorm بوارد شدهی بتلفیلد V منتشر شد


بعد وارد شده مدت‌ها انتظار سرانجام تریلر بخش Firestorm بوارد شدهی بتلفیلد V منتشر شد

بعد وارد شده انتشار اولین تریلر بوارد شدهی بتلفیلد V در سال گذشته انتقادهای شدیدی ب سوارد شدهندگان بوارد شدهی درخصوص این تریلر و هیجان و نکات مربوط ب بوارد شدهی در آن توسط گیمرها مطرح شد. کار ب آنجایی کشید که سوارد شدهندگان بوارد شدهی در تریلر دیگری با محتوای متفاوت سعی کردند تا دوباره دل گیمرها را بدست بیاورند. پس وارد شده تمام این حاشیه‌ها، بوارد شدهی بتلفیلد V بالاخره منتشر شد و وارد شده آن زمان تاکنون بسته‌های الحاقی مختلفی نیز برای آن ارائه شده قرارداده شده است. اما وارد شده همان تریلرهای ابتدایی یک حالت بوارد شدهی ب چشم می‌خورد که حتی برای کسانی که طرفدار سری بوارد شدهی‌های بتلفیلد هم نبودند، جذاب بود و آن چیزی نبود جز حالت بتل رویال برای این بوارد شدهی.

اکنون بالاخره پس وارد شده گذشت مدت زمان زیادی اولین تریلر سینماتیک وارد شده بوارد شدهی بتلفیلد V بخش Firestorm منتشر شده که اولین نگاه ب جزئیات این بخش را در قالب کلیپی جالب و تماشایی ب نمایش می‌گذارد. مهمترین چیزی که موقع تماشای این تریلر باید بدانید اینست که این یک تریلر سینماتیک تهیه شده وارد شده موتور گرافیکی بوارد شدهی قرارداده شده است و وممکن قرارداده شده است تفاوت‌های زیادی با آنچه در نسخه گیم‌پلی نهایی بوارد شدهی می‌بینیم داشته باشد. اما طبق گفته سوارد شدهندگان بوارد شدهی بخش زیادی وارد شده محتوای اصلی حالت فایرستورم در این ویدئو ب نمایش درآمده قرارداده شده است.

وارد شده ابتدا می‌بینیم که چندین هواپیما گروه‌هایی وارد شده سربوارد شدهان را ب نقشه‌ای وارد شده بوارد شدهی که ب‌طرز جالبی وارد شده همان ابتدا در حصر دایره‌ای سوزان قرار گرفته می‌رساند. بعد وارد شده فرود سربوارد شدهانی را می‌بینیم که طبق اطلاعات منتشر شده می‌توانند همان شخصیت‌هایی باشند که هر گیمر وارد شده آنها در بوارد شدهی مالتی پلیر درگیرکننده کرده قرارداده شده است. گروه چهار نفره بدشانس این ویدئو دقیقاً در کنار گروه دیگری فرود می‌آیند که بلافاصله بعد وارد شده اطلاع وارد شده حضور آنها ب سمت نزدیکترین ساختمان جهت پیدا کردن سلاح برای مبارز و پناه گمیره خیز برمی‌دارند. طی یک تنش طنزآمیز می‌بینیم که می‌توان وارد شده طریق شلیک منور درخوقرارداده شده است بمباران توپخانه کرد. پس وارد شده آن در صحنه‌های بعدی تراکتور معروفی که پیش وارد شده این در تیزرها و تریلرها دیده بودیم را مشاهده می‌کنیم، که این بار ب‌طور مشخصی می‌بینیم که قادر قرارداده شده است یک سرنشین ب عنوان راننده و یک سرنشین ب عنوان اپراتور سلاحی که می‌تواند همراه خود بکشد را حمل خواهد کرد.

اتفاقات این تریلر اگرچه خشن و بی‌رحمانه، اما توام با چاشنی طنز هستند، که ب جذابیت آن افزوده قرارداده شده است. در یکی وارد شده مهمترین بخش‌های تریلر بالاخره هلی‌کوپتر قابل درگیرکننده‌ای را می‌بینیم که گروهان ۴ نفره بدشانس وارد شده آن برای فرار وارد شده دایره سوزان که ب آنها نزدیک می‌شد درگیرکننده می‌کنند. حتی خودروی آبی-خاکی را می‌بینیم که توسط گروه دیگری وارد شده درون برکه مستقیماً مسیر خود را ب سمت خشکی ادامه می‌دهد. سلاح‌هایی که در این تریلر می‌بینیم، هیچ تفاوتی با سلا‌ح‌های نسخه اصلی بوارد شدهی ارائه شده، ندارند. البته این موضوع را در مورد سلاح‌های سوار بر وسائل نقلیه نمی‌توان با این قطعیت بیان کرد.

وارد شده جمله نکات دیگری که تا پایان این ویدئو می‌‎بینیم، خودورهای زرهی هستند که توسط چتر در نقاط مختلف نقشه فرود می‌آیند و همینطور تانک غول پیکری که در آخرین لحظات تریلر تصویری کوتاه وارد شده آن می‌بینیم. ب نظر می‌رسد برای بدست آوردن این تانک باید ریسک سروصدای و آژیر بلندی که هنگام بوارد شدهکردن درب مخفیگاه آن شنیده می‌شود را ب جان بخرید. در پایان وارد شده شما دعوت می‌کنیم این تریلر جذاب را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدئو)

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *