بعد وارد شده هوآوی، دست Oppo نیز در تقلب بنچمارک رو شد


بعد وارد شده هوآوی، دست Oppo نیز در تقلب بنچمارک رو شد

ماه گذشته بود که مشخص شد هوآوی در نتایج بنچمارک چندین تلفن نظیر P20 و P20 Pro تقلب می‌کرده قرارداده شده است؛ اما این سوارد شدهنده چینی تلفن‌های هوشمند، تنها کمپانی‌ای نبود که در جهت گمراه کردن سیستم تلاش می‌کرده قرارداده شده است. دو دستگاه Oppo، وارد شدهجمله پرچم‌دار آن یعنی Find X نیز حالا ب این دلیل وارد شده لیست بنچمارک ۳DMark حذف شده‌اند. 

 تلفن‌ها طوری برنامه‌ریزی‌شده بودند که اپلیکیشن عمومی ۳DMark را وارد شده گوگل پلی توسط نام آن شناسایی کرده و منابع خود را در جهت کسب نتایج بتر [غیرواقعی] در اختیار برنامه قرار دهند. اما کمپانی سوارد شدهنده ۳DMark ،UL، دستگاه‌ها را با درگیرکننده وارد شده نسخه خصوصی ۳DMark آزمایش کرد و ب این نتیجه رسید که Find X و F7 در نسخه عمومی اپلیکیشن نسبت ب نسخه خصوصی ۴۱ درصد امتیوارد شده بتر کسب کرده‌اند. این نتایج در حالی ب‌دست آمد که هر دو آزمایش بنچمارک کاملاً ب‌صورت یکسان انجام‌شده‌اند. 

قوانین بنچمارکتینگ UL، ب تلفن‌ها اجوارد شدهه می‌دهد که حجم‌کارهای سنگین‌تر را تشخیص داده و عملکرد خود را برای آن بینه‌سوارد شدهی کنند، ب‌ویژه با توجه ب نام اپلیکیشن.

UL می‌گوید که Oppo اذعان کرده قرارداده شده است که ۳DMark را ب‌صورت ویژه شناسایی کرده قرارداده شده است. خود کمپانی اعلام کرده قرارداده شده است: “وقتی‌که ما متوجه می‌شویم که کاربر با اپلیکیشن‌هایی مانند بوارد شدهی‌ها و ۳DMark مواجه می‌شود، ما ب SoC اجوارد شدهه می‌دهیم که تمام سرعت خود را برای یک اجرای بتر و روان‌تر در اختیار برنامه قرار دهد.”

اما تنها تفاوت توضیح Oppo  این قرارداده شده است که این کمپانی می‌گوید نیوارد شده برنامه‌ها برای پردوارد شدهش بیشتر را ب صورت ساختاری درک می‌کند نه وارد شده روی اسم آن‌ها. بنابراین دستگاه‌ها فقط یک قرارداده شده استراتژی بینه‌سوارد شدهی قدرت را اجرا می‌کنند. در مورد Oppo، این مسئله یعنی محدود کردن قدرت عملکرد بین ۷۰ تا ۸۰ درصد و ارائه تمام قدرت تنها با هماهنگی کاربر. 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *