بنچمارکهای کارت گرافیک AMD Radeon VII در ۳۳ بوارد شدهی و مقایسه آن


بنچمارکهای کارت گرافیک AMD Radeon VII در 33 بوارد شدهی و مقایسه آن

کارت گرافیک AMD Radeon VII که ب توارد شدهگی معرفی شده قرارداده شده است، در حال کمرنگ شدن در جایگاه گیمینگ خود بوده و یا مبدل ب یک کارت گرافیک هیبریدی شده قرارداده شده است… هر چند که در زمان معرفی، خانم “لیزاسو” اعلام کرده بود که با یک کارت گرافیک مخصوص بوارد شدهی و با عملکردی نزدیک ب RTX 2080 وارد شده نظر فریم روبرو هستیم، اما این کمپانی همان تعداد محدودی که وارد شده AMD Radeon VII تولید کرده بود را ب سمت و سوی رندرینگ خواهد برد.

هیبریدی کردن یک کارت گرافیک، می تواند ریسک بزرگی وارد شده نظر جلب توجه گیمرها را در پی داشته باشد؛ با این وجود کاربرانی که رندرینگ را در کنار بوارد شدهی انتخاب کرده اند، می توانند AMD Radeon VII را ب عنوان محصولی ایده آل خریداری نمایند. ویدویی را ب توارد شدهگی مشاهده کرده ایم که ب صورت تخصصی، کارت گرافیک AMD Radeon VII را در ۳۳ بوارد شدهی بررسی کرده و بنچمارکهای آن نیز ب تصویر کشیده قرارداده شده است.

نکته جالب توجه، مقایسه نتایج بدست آمده با کارت گرافیک های GTX 1080 Ti، RTX 2080 و VEGA 64 قرارداده شده است. در ادامه وارد شده شما دعوت می کنیم که این ویدیوی جالب را وارد شده دست ندهید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *