بنچمارک اولیه وارد شده آیفون Xs وارد شده تغییرات کم چیپ A12 در مقایسه با A11 خبر میدهد


بنچمارک اولیه وارد شده آیفون Xs وارد شده تغییرات کم چیپ A12 در مقایسه با A11 خبر میدهد

همانطور که میدانید شب چهارشنب اپل وارد شده پرچمداران جدید خود iPhone Xs و iPhone Xs Max رونمایی کرد. دو گوشی بالارده جدید، وارد شده چیپ ست ۷ نانومتری جدید اپل، یعنی A12 Bionic بره می برند، این در حالیست که آیفون ۱۰ سال ۲۰۱۷ دارای چیپ ست نسل قبلی، A11 Bionic می باشد. طبیعی قرارداده شده است که تا زمانیکه نتایج بنچمارک چیپ ستی عرضه نشود، نمی توان ب اعداد و ارقام اعتماد کرد و عملکرد آن را سنجید.

امروز گیک بنچ امتیوارد شده چیپ ست جدید و مقایسه آن با A11 را منتشر کرده قرارداده شده است. نتایج اولیه ای که وارد شده این بنچمارک منتشر شده، حاکی وارد شده آنست که پردوارد شدهنده A12 تمرکز ویژه ای بر روی عملکرد و کارایی دستگاه در بخش تک هسته ای داشته قرارداده شده است. عملکرد چند هسته ای در برخی وارد شده آزمایشات مشاب با چیپ A11 و حتی در مواردی پایین تر وارد شده آنست. البته نمرات گوشی های جدید ممکن قرارداده شده است در آزمون های بعدی متفاوت باشد؛ علاوه براین مشخص نیست که کدام گوشی iPhone Xs مورد بررسی قرار گرفته قرارداده شده است و تنها با نام “iPhone 11,6” در لیست ظاهر شده قرارداده شده است.

جدای وارد شده بخش امتیوارد شدهات، نتایج Geekbench جزئیات جدیدی در خصوص پردوارد شدهنده A12 Bionic اپل را نشان میدهد. این تراشه دارای ۶ هسته با فرکانس پردوارد شدهش ۲٫۴۹ گیگاهرتز قرارداده شده است، در حالیکه چیپ A11 فرکانس ۲٫۳۹ گیگاهرتز داشت. علاوه براین نتایج ب ما می گوید که حداقل یکی وارد شده دو آیفون جدید دارای ۴ گیگابایت حافظه رم خواهد بود و کش L1 بزرگتر ۱۲۸ کیلوبایتی در مقایسه با ۳۲ کیلوبایت خواهد داشت.

جالب قرارداده شده است که در یکی وارد شده نتایج گیک بنچ آپدیت iOS 12.1 اشاره شده قرارداده شده است که تا کنون نه در دست هیچ توسعه دهنده ای قرار گرفته قرارداده شده است و نه نسخه بتایی وارد شده آن عرضه شده و خبری وارد شده عرضه عمومی آن هم نیست. البته وارد شده آنجاییکه گیک بنچ سابقه خوبی در زیاد کردن پیوارد شده داغ در نتایج بنچمارک دارد، بعید نیست که این نتایج واقعی نباشند. با تمامی این اوصاف پیش بینی میشد که در چیپ ست جدید اپل شاهد ارتقاء بزرگی در مقایسه با نسل قبل آن نباشیم. با این حال ما کماکان تا زمان عرضه بنچمارک های دیگر آن صبر می کنیم تا بتوانیم با اطمینان در رابطه با آن صحبت کنیم.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *