بوارد شدهسوارد شدهی بوارد شدهی Pac-Man توسط هوش مصنوعی Nvidia GameGANهوش مصنوعی که با بیش وارد شده پنجاه هزار بوارد شدهی آموزش دیده شده و توسط گروه تحقیقاتی Nvidia ساخته شده و با نام Nvidia GameGan شناخته می‌شود می‌تواند یک نسخه کامل و کاربردی وارد شده بوارد شدهی Pac-Man را بدون داشتن هیچ موتور بوارد شدهی تولید کند. این بدان معنقرارداده شده است که حتی بدون درک قوانین یک بوارد شدهی هوش موصنوعی می‌تواند یک بوارد شدهی را ب شکلی بسیار خوب تولید نماید. بوارد شدهسوارد شدهی بوارد شدهی Pac-Man توسط هوش مصنوعی دریچه جدیدی را ب دنیای گیم بوارد شده کرد.

GameGan اولین مدل شبکه عصبی قرارداده شده است که با درگیرکننده وارد شده شبکه‌های مخالف مولد یا Ganها، کار یک موتور بوارد شدهی رایانه‌ای را تقلید می‌کند. این هوش مصنوعی وارد شده دو شبکه عصبی رقیب، یک ژنراتور و تشخیص دهنده و مدل‌های مبتنی بر Gan می‌آموزند که محتوای جدید را چگونه تولید کنند تا بتواند کاملا شبیه نمونه اصلی آن باشد.

بوارد شدهسوارد شدهی بوارد شدهی Pac-Man توسط هوش مصنوعی
بوارد شدهسوارد شدهی بوارد شدهی Pac-Man توسط هوش مصنوعی

سوونگ ووک کیم، محقق Nvidia و نویسنده اصلی این پروژه اعلام کرد: این اولین تحقیق برای شبیه‌سوارد شدهی یک موتور بوارد شدهی با درگیرکننده وارد شده شبکه‌های عصبی مبتنی بر Gan قرارداده شده است. خوقرارداده شده استه ما این بود تا ببینیم که آیا هوش مصنوعی می‌تواند قواعد محیط یک بوارد شدهی را فقط با دیدن فیلم‌نامه یک بوارد شدهی بیاموزد و مشاهده کردیم که جواب مثبت قرارداده شده است.

همانطور که یک عامل مصنوعی در حال بوارد شدهی تولید شده توسط Gan قرارداده شده است، GameGan ب اقدامات عامل پاسخ می‌دهد و فریم‌های جدیدی وارد شده محیط بوارد شدهی را در زمان واقعی تولید می‌کند. GameGan حتی می‌تواند بوارد شدهی‌های را تولید کند که قبلا نسخه‌های این بوارد شدهی‌ها را ندیده قرارداده شده است.

وارد شده این توانایی توسعه دهندگان برای تولید خودکار برخی وارد شده سطح‌های بوارد شدهی و همچنین محققان هوش مصنوعی برای ایجاد آسان‌تر سیستم‌های شبیه‌سوارد شده برای آموزش ماشین‌های مستقل مورد درگیرکننده قرار دهند.

Koichiro Tsutsumi محقق شرکت بوارد شدهی‌سوارد شدهی Bandai Namco Entertainment اعلام کرد: ما باور نمی‌کردیم که AI بتواند بوارد شدهی Pac-Man را بدون موتور بوارد شدهی دوباره طراحی کند و با دیدن نتایج این آزمایش بسیار متحیر شدیم. این شرکت داده‌های بوارد شدهی Pac-Man را برای آموزش GameGan آماده کرده بود. این تحقیق باعث شد تا امکانات جدیدی برای بوارد شدهی‌سوارد شدهان فراهم شود تا بتوانند طرح‌ها، شخصیت‌ها و حتی بوارد شدهی‌ها را با سرعت بیشتری تولید نمایند.

در اواخر امسال قرار قرارداده شده است در AI Playground این بوارد شدهی در معرض دید همگان قرار گیرد تا بتوانند آن را تجرب کنند. بوارد شدهسوارد شدهی بوارد شدهی Pac-Man توسط هوش مصنوعی فقط چند روز ب طول انجامید و انسان قادر ب انجام این بوارد شدهی می‌باشد.

بیشتر بخوانید: AMD EPYC در کنار Nvidia Ampere – وقتی حتی تیم سبز نیز ب اینتل نه می‌گوید

بیشتر بخوانید: معرفی Nvidia Ampere GA100 – پرچمدار جدید HPC تا ۲۰ برابر سریع‌تر وارد شده Volta

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *