بوارد شدهی Kerbal Space Program 2 در سال مالی ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد


بوارد شدهی Kerbal Space Program 2 در سال مالی 2021 منتشر خواهد شد

شرکت «تیک تو اینتراکتیو» اخیرا خبرهای خوبی را منتشر کرده و وارد شده موفقیت زیاد بوارد شدهی‌های «سرزمین‌های مرزی ۳» (Borderlands 3) و «جهان‌های بیرونی» (The Outer Worlds) گفته قرارداده شده است. اگرچه بعد وارد شده گزارش‌های مالی خود، اعلام کرد کرد بوارد شدهی «برنامه‌ فضایی کربال ۲» (Kerbal Space Program 2) با تاخیر و در سال مالی ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. این بوارد شدهی شبیه‌سوارد شده فضایی قبلا قرار بود در سال ۲۰۲۰ ساخته شود. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

«کارل اسلاتوف»، رئیس شرکت تیک تو اینتراکتیو،  اعلام کرد که دنباله‌ی بوارد شدهی برنامه فضایی کربال، برای کامپیوتر، پلی‌قرارداده شده استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در سال مالی ۲۰۲۱، یعنی آوریل ۲۰۲۰ تا مارس ۲۰۲۱، منتشر خواهد شد. او این تاخیر را فرصتی برای توسعه‌ی بوارد شدهی و ارائه دادن یک تجرب‌ی فوق‌العاده و بزرگ در نظر گرفته قرارداده شده است. با این‌که تاریخ دقیقی مشخص نشده، اما ب احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه این بوارد شدهی باشیم.

برنامه‌ فضایی کربال در سال ۲۰۱۵ شروع ب‌کار کرد و در آن بوارد شدهیکن باید یک فضاپیمای قابل درگیرکننده را طراحی کند که قادر ب حمل خدمه‌اش بدون کشته ‌شدن آن‌ها باشد. برای این کار مجموعه‌ای وارد شده قطعات در اختیار بوارد شدهیکن قرار می‌گیرد تا بتواند کشتی فضایی خود را بسوارد شدهد. هر بخش وارد شده قطعات دارای عملکرد خاص خود قرارداده شده است که در نهایت بر روی پرووارد شده فضاپیما تاثیر می‌گذارد.  این بوارد شدهی توسط شرکت «اسکواد» ساخته شد و این شرکت همچنان در حال کار کردن روی آن قرارداده شده است. اما دنباله‌ی آن توسط «قرارداده شده استار تئوری» ساخته می‌شود و موارد جدیدی وارد شده جمله بخش چندنفره ب آن اضافه خواهد شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *