بوارد شدهی Need for Speed: Heat ب فضای ذخیره‌سوارد شدهی کمی روی اکس‌باکس وان نیوارد شده دارد


بوارد شدهی Need for Speed: Heat ب فضای ذخیره‌سوارد شدهی کمی روی اکس‌باکس وان نیوارد شده دارد

وارد شده آن‌جایی که بوارد شدهی جدید «جنون سرعت»، یک بوارد شدهی جهان بوارد شده و گسترده قرارداده شده است، انتظار می‌رود ب فضای ذخیره‌سوارد شدهی زیادی نیوارد شده داشته باشد، اما خوشبختانه حجم بوارد شدهی «Need for Speed: Heat» آن‌قدرها هم زیاد نخواهد بود. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

اکثر عناوین جدیدی که معرفی شده‌اند، معمولا قصد دارند حجم زیادی وارد شده هارد دیسک ما را اشغال کنند، اما اطلاعات منتشرشده وارد شده بوارد شدهی جدید جنون سرعت، نشان می‌دهند که این بوارد شدهی ب چیزی حدود ۲۴ گیگ فضای خالی در اکس‌باکس وان نیوارد شده دارد. اگر دقیق‌تر بخواهیم بگوییم، این عدد ۲۳٫۹۷ گیگ قرارداده شده است و احتمالا فضای مورد نیوارد شده برای پلی‌قرارداده شده استیشن ۴ هم تقریبا همین مقدار خواهد بود. این بوارد شدهی برای کامپیوتر ب حجمی معادل ۵۰ گیگابایت نیوارد شده دارد، البته این یک عدد پیشنهادی قرارداده شده است که با در نظر گمیره آپدیت‌ها و موارد مشاب، مثل بوارد شدهی «ندای وظیفه: جنگاوری مدرن» (Call of Duty: Modern Warfare)، گفته شده قرارداده شده است. در این مطلب می‌توانید مشخصات کامل سیستم مورد نیوارد شده و پیشنهادی این بوارد شدهی را ببینید.

جدیدترین قسمت وارد شده مجموعه بوارد شدهی‌های جنون سرعت، در ۸ نوامبر (۱۸ آبان) برای کامپیوتر، پلی‌قرارداده شده استیشن ۴ و اکس‌باکس وان ب بوارد شدهار عرضه خواهد شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *