بوارد شدهی WWE 2K19 برای نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد


بوارد شدهی WWE 2K19 برای نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد

اگر وارد شده طرفداران بوارد شدهی WWE هستید احتمالا ب خاطر دارید که سال گذشته بوارد شدهی WWE 2K18 در کنسول نینتندوسوییچ دارای مشکلات زیادی وارد شده جمله نرخ فریم بود . حال اخیرا شرکت ۲K Sports در مصاحب ای با PowerUp Gaming تایید کرده قرارداده شده است که امسال بوارد شدهی WWE 2K19 برای این کنسول عرضه نخواهد شد .

سخنگوی رسمی ۲K Sports می گوید : WWE 2K19 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد . شرکت ۲K تمام  تلاش خود را برای ارائه بترین تجرب ممکن ب طرفداران انجام می دهد و همه فرصت ها را برای انجام این بوارد شدهی بر روی پلتفرم های اضافی بررسی می کند .

این اتفاق قطعا برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ ناراحت کنند قرارداده شده است اما این امر منطقی قرارداده شده است که شرکت ۲K تمرکز خود را بر روی پلتفرم های پلی قرارداده شده استیشن ۴ و ایکس باکس وان که کاربران بیشتری دارند قرار دهد . خبری دیگر در مورد این کنسول این قرارداده شده است که بوارد شدهی Madden NFL 19 نیز امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد .

خریداران نسخه Deluxe بوارد شدهی WWE 2K19 می توانند این بوارد شدهی را وارد شده تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) تجرب نمایند در حالی که عرضه رسمی این بوارد شدهی وارد شده تاریخ ۹ اکتبر ( ۱۷ مهر) برای پلتفرم های پلی قرارداده شده استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی آغوارد شده خواهد شد . شایان ذکر قرارداده شده است که ۲K تایید کرده قرارداده شده است که شخصیت Ronda Rousey ب عنوان پاداش در دسترس کاربرانی که این بوارد شدهی را پیش خرید کرده اند قرار خواهد گرفت .

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *