ب‌زودی بوارد شدهی جدید Assassin's Creed را در گوشی‌های هوشمند خود بوارد شدهی کنید


ب‌زودی بوارد شدهی جدید Assassin's Creed را در گوشی‌های هوشمند خود بوارد شدهی کنید

تقریباً بیش وارد شده یک سال قرارداده شده است که شرکت فرانسوی یوبیسافت Assassin’s Creed Rebellion را معرفی کرده قرارداده شده است و وارد شده آن زمان اخبار زیادی در رابطه با این بوارد شدهی منتشر نشده قرارداده شده است. اما ب توارد شدهگی و تنها چند هفته روز پس وارد شده انتشار بوارد شدهی Assassin’s Creed Odyssey خبرهای جدیدی وارد شده نسخه موبایلی سری بوارد شدهی‌های Assassin’s Creed اعلام شده قرارداده شده است.

Assassin’s Creed ربلیون ظاهراً ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS عرضه خواهد شد. برخلاف ادیسه که بوارد شدهی اکشن نقش آفرینی (action RPG) بوده، ربلیون قرار قرارداده شده است بوارد شدهی رایگان قرارداده شده استراتژی- نقش آفرینی (strategy-RPG) باشد. این بوارد شدهی قرار قرارداده شده است که سبک منحصر ب فردی نیز داشته باشد.

دقرارداده شده استان ربلیون در قرن پانزدهم میلادی و در اسپانیا اتفاق می‌افتد. در اواج تفتیش عقاید مذهبی (مرتبط با دقرارداده شده استان Assassin’s Creed Inquisition) این بوارد شدهی ب کاربران این امکان را میدهد که انجمن برادری مخصوص ب خود را تا سقف ۴۰ کارکتر تشکیل دهند. اگر وارد شده طرفداران سری بوارد شدهی‌های Assassin’s Creed باشید، چهره‌های آشنای زیادی وارد شده کارکترهای دقرارداده شده استان‌های مختلف این سری را در ربلیون خواهید دید. شخصیت‌هایی مانند Ezio، Aguilar، Maria، Shao Jun، Machiavelli و Claudia Auditore.

همانطور که پیش‌تر گفته شد، Assassin’s Creed Rebellion حدود یک ماه دیگر منتشر خواهد شد، اما کاربران وارد شده هم اکنون می‌توانند با پیش ثبت‌نام برای این بوارد شدهی وارد شده جوایزی ویژه مانند اسلحه‌ها و کارکتر بوارد شدهی Assassin’s Creed Odyssey در هنگام انتشار بوارد شدهی بره‌مند شوند. برای پیش ثبت‌نام این بوارد شدهی باید ب صفحه Assassin’s Creed Rebellion در وب‌سایت یوبیسافت مراجعه بفرمایید. در پایان وارد شده شما دعوت می‌کنیم ویدئوی مربوط ب این بوارد شدهی را تماشا بفرمایید:

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *