تا ۱۴ ترابایت حافظه با هارددیسک های جدید Toshiba X300/N300


تا 14 ترابایت حافظه با هارددیسک های جدید Toshiba X300/N300

هارد دیسک ها، تنها وارد شده نظر میزان ظرفیت ذخیره سوارد شدهی ب نسبت قیمت، وارد شده درایو های SSD پیشی گرفته اند؛ این در حالی قرارداده شده است که قیمت SSDها رو ب کاهش و تلاش تولید کنندگان HDD در رقرارداده شده استای بالا بردن ظرفیت قرارداده شده است. پس وارد شده “سیگیت” و خبر هارد ۱۶ ترابایتی، اینک نوبت ب شرکت ژاپنی “توشیبا” رسیده قرارداده شده است تا هارد دیسک های ۱۴ و ۱۲ ترابایتی را ب سری مدل های N300 و X300 بیفزاید.

خوشبختانه هارد دیسک های سری ۳۰۰ توشیبا همواره در بوارد شدهار داخلی ایران نیز توزیع شده و مزیت آنها طول عمر مناسب ب نسبت قیمت تمام شده رقابتی قرارداده شده است. هر دو مدل در فرم ۳٫۵ اینچی تولید شده و ب مسیر SATA III متصل خواهند شد. توشیبا وارد شده یک موتور با سرعت ۷۲۰۰ دور در دقیقه بره می برد که وارد شده تکنولوژی Stable Platter برخوردار هستند. ب حداقل رساندن ارتعاش و ببود سرعت و کارایی شفت موتور، وارد شده جمله ویژگی های این فناوری قرارداده شده است.

حافظه بافر ۲۵۶ مگابایتی، نرخ تبادل را در هارد دیسک های جدید Toshiba N300 و X300 افزایش داده قرارداده شده است. مدل N300 ب منظور درگیرکننده در سیستم های NAS بینه گشته و دارای فناوری RV قرارداده شده است. حداکثر سرعت در این مدل ب ۲۶۰ مگابایت در ثانیه می رسد که رقم مناسبی قرارداده شده است. توشیبا قرارداده شده استقامت ۲۴/۷ را تضمین کرده و ۳ سال وارانتی را اعلام می دارد. هارد های سری X300 نیز برای سیستم های PC خانگی با کاربردهای سنگین توصیه شده قرارداده شده است که وارد شده جمله آنها برنامه های مهندسی، تولید محتوا، انیمیشن و … قرارداده شده است. هر ۲ مدل ۱۲ و ۱۴ ترابایتی، تا پایان سال ۲۰۱۸ راهی بوارد شدهارهای جهانی خواهند شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *