تست سقوط پیکسل ۳ و آیفون XR – کدامیک جان سالم ب‌در می‌برند؟


تست سقوط پیکسل 3 و آیفون XR – کدامیک جان سالم ب‌در می‌برند؟

اپل و گوگل چند ماهی قرارداده شده است که وارد شده گوشی‌های سال ۲۰۱۸ خود رونمایی کرده‌اند. پیکسل ۳ نسخه کوچکتر گوشی پیکسل ۳ اکس‌ال و آیفون XR نسخه اقتصادی و کوچکتر گوشی آیفون XS مکس ب حساب می‌آیند. Pixel 3 و iPhone XR هر دو دارای یک بوارد شدهه قیمیتی هستند و وارد شده نظر جنس بدنه مشاب‌اند. پنل جلو و عقب هر دو گوشی شیشه‌ای و قاب آنها فلزی می‌باشد. اما جالب قرارداده شده است بدانید که هزینه تعمیر آنها کاملاً متفاوت و عکس یکدیگر قرارداده شده است.

هزینه تعویض نمایشگر آیفون ۱۹۹ دلار و قاب پشتی آن ۳۹۹ دلار قرارداده شده است، در حالیکه برای پیکسل ۳ هزینه تعویض نمایشگر ۲۶۹ دلار و قاب پشتی آن ۱۰۰ دلار می‌باشد. دلیل گران‌تر بودن هزینه تعویض نمایشگر پیکسل ب این دلیل قرارداده شده است که OLED می‌باشد اما آیفون XR وارد شده جنس LCD قرارداده شده است. زک نلسون وارد شده کانال یوتیوب JerryRigEverything این ب سراغ این دو گوشی رفته تا طبق بررسی‌های خود نتیجه‌گیری کند که کدامیک وارد شده این دو گوشی مقاومت بیشتری در تست سقوط دارند. این آزمون وارد شده ارتفاع کم آغوارد شده می‌شود و در ب ترتیب با افزایش ارتفاع سقوط وضیعت آنها در هر مرحله بررسی می‌شود.

پیش وارد شده تماشای ویدئو حدس می‌زنید که کدامیک وارد شده این دو گوشی مقاومت بیشتر در تست سقوط وارد شده خود نشان می‌دهند؟ آیا هیچکدام وارد شده آنها در نهایت موفق می‌شوند وارد شده این شکنجه جان سالم ب در ببرند؟ نظرات خودتتان را با ما و دیگر خوانندگان وب‌سایت سخت‌افزار ب اشتراک بگذارید.

تماشا کنید: تست مقاومت گوشی پیکسل ۳ XL

تماشا کنید: تست مقاومت گوشی آیفون XR

تماشا کنید: عملیات تبدیل پیکسل ۳ گوگل ب گوشی‌ای با قاب شفاف

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *