تصاویری وارد شده ریمستر سه‌گانه Mortal Kombat منتشر شد


تصاویری وارد شده ریمستر سه‌گانه Mortal Kombat منتشر شد

این روزها گیمرها و کاربرانی که ب سری بوارد شدهی‌های Mortal Kombat علاقه‌مند هستند، خیلی خوشحال و هیجان‌زده ب‌نظر می‌رسند چراکه قرار قرارداده شده است یوارد شدهدهمین نسخه وارد شده بوارد شدهی Mortal Kombat را تنها تا یک هفته دیگر که این بوارد شدهی منتشر می‌شود تجرب کنند و وارد شده آن لذت ببرند. در این بحبوحه که همه منتظر عرضه بوارد شدهی Mortal Kombat 11 هستند اخبار و شایعاتی در زمینه لغوشدن ریمستر سه‌گانه بوارد شدهی Mortal Kombat در سال گذشته منتشر شده قرارداده شده است.

درواقع ریمستر سه‌گانه بوارد شدهی Mortal Kombat توسط قرارداده شده استودیوی  Blind Squirrel که معروف‌ترین اثر آن  BioShock: The Collection قرارداده شده است در دست طراحی و ساخت بوده قرارداده شده است.

یکی وارد شده طراحان هنری بوارد شدهی Mortal Kombat  که آقای دنی هوین قرارداده شده است و بیشتر بر روی طراحی رابط کاربری  و منوهای این بوارد شدهی متمرکز بوده قرارداده شده است و کار می‌کرده قرارداده شده است ب توارد شدهگی ریمستر سه‌گانه وارد شده بوارد شدهی Mortal Kombat  را بر روی Art Station منتشر کرده قرارداده شده است. اما متاسفانه این تصاویر پس وارد شده اینکه این طراح بوارد شدهی، آن‌ها را بر روی وب سایت مذکور آپلود کرده بود برداشته شده و پاک شدند اما دنیای تکنولوژی خیلی فراتر وارد شده آن قرارداده شده است که اگر تصاویر ب این مهمی در یکی وارد شده وب سایت‌های مطرح منتشر شدند اما سریع پاک شدند، در دسترس کاربر و یا یک وب سایت دیگر قرار نگیرد چراکه وب سایت DSO Gaming خیلی سریع این تصاویر را بوارد شدهنشر کرده قرارداده شده است.تصاویر ریمستر سه‌گانه بوارد شدهی Mortal Kombat

در تصاویر ریمستر سه‌گانه بوارد شدهی Mortal Kombat  که توسط وب سایت DSO Gaming بوارد شدهنشر شده قرارداده شده است می‌توان فهمید که این بوارد شدهی وارد شده ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعددی برخوردار بوده قرارداده شده است. یکی وارد شده این ویژگی‌ها که در این تصاویر نمایان قرارداده شده است بخش آنلاین این بوارد شدهی، کسب تجرب (XP) بابت انجام کارهای مختلف و همچنین سکه‌های طلا که برای آزاد کردن بخش‌های متنوعی مورد درگیرکننده قرار می‌گیرند. علاوه‌بر تمامی این‌ها وارد شده این تصاویر مشخص قرارداده شده است که بخش Krypt  هم برای این بوارد شدهی در نظر گرفته شده بوده که کاربران می‌توانستند در آن راه‌ها و چالش‌های جدیدی را در بوارد شدهی تجرب کنند.تصاویر ریمستر سه‌گانه بوارد شدهی Mortal Kombat

با وجود تمامی تصاویر و اخباری که در زمینه ریمستر سه‌گانه بوارد شدهی Mortal Kombat افشا شده‌اند اما باید بگوییم که این اولین بار نیست که تولید یک ریمستر سه‌گانه برای بوارد شدهی  Mortal Kombat متوقف می‌شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *