تصویر نمونه اولیه وان‌پلاس ۷ خبر وارد شده طراحی کشویی و حاشیه‌های بسیار باریک می‌دهد


تصویر نمونه اولیه وان‌پلاس 7 خبر وارد شده طراحی کشویی و حاشیه‌های بسیار باریک می‌دهد

ماه پیش بود که در تصویری پرچمدار آینده وان‎‌پلاس را ب مشکوک‌ترین حالت ممکن دیدیم. این گوشی در جلسه‌ای که با حضور مدیر شرکت در حال اجرای بوده ب نمایش گذاشته شده بود و نسخه‌ای وارد شده آن روی میز و نسخه دیگر در دست یکی وارد شده حاضرین قرار داشت. وارد شده آن زمان تا امروز اخبار بسیار کمی وارد شده این گوشی منتشر شده قرارداده شده است، اما امروز عکس جدیدی نمای جلویی یک نمونه اولیه وارد شده گوشی وان‌پلاس ۷ را که در کنار وان‌پلاس ۶T قرار گرفته، نشان می‌دهد.

قبل وارد شده اینکه تجزیه و تحلیل این گوشی را شروع کنیم، بد نیست این نکته را در نظر بگیریم که ممکن قرارداده شده است تصویر مورد نظر یک کار فتوشاپ باشد. ب همین دلیل بد نیست احتمال غیرواقعی بودن عکس فوق را در نظر داشته باشید. با این حال، با لب بالایی گوشی آغوارد شده می‌کنیم که جذاب‌ترین بخش این طراحی قرارداده شده است. نمی‌توان انکار کرد که حاشیه‌های این گوشی ب معنای واقعی باریک قرارداده شده است و سریعاً توجه ما با این جلب می‌شود که در نمای جلویی خبری وارد شده دوربین سلفی نیست. لب بالایی خبر وارد شده این می‌دهد که احتمالاً وان‌پلاس وارد شده تکنولوژی کمپانی مادر خود، یعنی اوپو در ساخت این نمونه کمک گرفته قرارداده شده است. اوپو پیش وارد شده این گوشی Find X را با مکانیزم لب کشویی طراحی کرده بود و غیرممکن نیست که تکنولوژی طراحی گوشی خود را در اختیار وان‌پلاس قرار دهد.

طراحی کشویی احتمالاً تکنیک وان‌پلاس برای حذف حاشیه‌ها خواهد بود. ب وضوح قابل مشاهده قرارداده شده است که قاب محافظ که در دور نمونه اولیه گوشی وان‌پلاس ۷ قرار گرفته قرارداده شده است، در فضای بالایی خود جایی برای دوربین سلفی و سنسور مجاورتی دارد و این احتمال وجود ماژول بالا جهنده مشاب آنچه که در Find X دیده بودیم را بیشتر می‌کند. در حال حاضر ممکن قرارداده شده است این تصور در شما بوجود آید که این گوشی اصلاً همان Find X اوپو قرارداده شده است که تصویر پس‌زمینه وان‌پلاس در آن قرار داده شده قرارداده شده است. هر چند که تفاوت‌هایی در این زمینه وجود دارد. یکی وارد شده این تفاوت‌ها کلید پاوری قرارداده شده است که در سمت رقرارداده شده است قرار گرفته ب همراه امضای Alert Slider این کمپانی. علاوه‌براین بلندگوی بالای صفحه بلندتر و عریض وارد شده آن چیزی قرارداده شده است که در Oppo Find X مشاهده می‌شود. در واقع سایز این بلندگو ب نظر میاید که قرارداده شده استریو باشد.

اگر وان‌پلاس طبق برنامه همیشگی خود پیش رود، باید در ماه می (اواسط بار) در انتظار محصول جدید این کمپانی در کنار دستگاه ویژه ۵G آنها باشیم. این یعنی در آینده نزدیک اخبار بیشتری در خصوص وان‌پلاس ۷ خواهیم شنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *