تعداد حسگرهای اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر تا سال ۲۰۱۹ ب ۱۰۰ میلیون خواهد رسید


تعداد حسگرهای اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر تا سال 2019 ب 100 میلیون خواهد رسید

حسگرهای اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر ب دلیل آنکه باعث کاهش حاشیه های پنل جلویی می شوند، ب گوشی های هوشمند راه پیدا کردند. ترند سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر اولین بار در گوشی X20 Plus UD ویوو پیاده سوارد شدهی شد. پس وارد شده آن گوشی های X21 UD ویوو و Mi 8 Explorer شیائومی و چند گوشی دیگر هم وارد شده آن پیروی کردند.

طبق آماری که توسط موسسه Sigmaintell تهیه شده و ب نقل وارد شده وب سایت Digitimes میزان تولید و فروش اسکنرهای زیر نمایشگر در انتهای سال ۲۰۱۸ ب ۴۲ میلیون خواهد رسید. پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۹ این تعداد ب ۱۰۰ میلیون برسد. این نوع جدید وارد شده تکنولوژی یا ب صورت اسکنر اپتیکال و یا با اسکنر اولتراسونیک عرضه می شود. ب عنوان مثال ویوو که اولین بار وارد شده این تکنولوژی ب گونه ای درگیرکننده کرد که در جایی که نمایشگر نور را منتشر میکند و اسکنر تصویر را می خواند. اما تکنولوژی دوم که گران تر قرارداده شده است، بسته ب موجی که حسگر اثر انگشت ارسال می شود و سینگالی که وارد شده آن بوارد شدهمیگردد عمل می کند. ب دلیل برچسب قیمت بالاتر نسخه دومی، احتمالا نسخه اول برای اکثریت گوشی ها درگیرکننده خواهد شد.

Sigmaintell علاوه بر این در گزارش خود ادعا کرده که سنسور های گران قیمت تر در پرچمدارهای بالارده کره ای یعنی شرکت های ال جی و سامسونگ درگیرکننده خواهد شد. طبق این گزارش گوشی های آینده سامسونگ وارد شده جمله Galaxy S10، Note10 و گوشی های سری A همگی وارد شده این فناوری بره خواهند برد. Digitimes اشاره کرده قرارداده شده است که ب منظور درگیرکننده وارد شده سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر، گوشی های هوشمند باید مجهز ب پنل های OLED باشند. سامسونگ در حال حاضر یکی وارد شده بزرگترین تولیدکنندگان پنل OLED در جهان قرارداده شده است، اما سوارد شدهندگان چینی مانند Tianma و Visionox ممکن قرارداده شده است با افزایش تقاضا وارد شده سوارد شدهندگان داخلی گوشی های هوشمند وارد رقابتی تنگاتنگ با غول کره ای شوند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *