تعطیلی صدها حساب کاربری فیسبوک در آمریکا


تعطیلی صدها حساب کاربری فیسبوک در آمریکا

فیسبوک در حال تعطیلی صد‌ها صفحه و حساب کاربری در آمریکا می‌باشد. دلیل این کار پخش اطلاعات سیاسی نادرست و شکستن قوانین کمپانی در مقابله با  محتوا نادرست و هرزنامه‌ها می‌باشد.

کمپانی در یک بلاگ پست اعلام کرد که ۵۵۹ صفحه و ۲۵۱ حساب کاربری حذف خواهند شد. درحالی‌که این صفحات وارد شده محتوای حساس سیاسی برخوردار هستند فیسبوک این را دلیل پاکسانی نمی‌داند. در عوض حساب‌ها و صفحاتی حذف خواهند شد که ب‌طور مکرر قوانین کمپانی را در درگیرکننده وارد شده پلتفرم شکسته باشند. فیسبوک ب قرارداده شده استراتژی‌هایی نظیر درگیرکننده وارد شده یک حساب کاربری تقلبی و چندگانه برای افزایش ترافیک و بالا بردن محبوبیت اشاره کرده قرارداده شده است.

هم‌اکنون فیسبوک با اشاره ب نزدیکی ب انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده آمریکا گفته قرارداده شده است که شبکه‌هایی مانند آن‌هایی که حذف کرده قرارداده شده است ب‌طور فزاینده ب ترویج انواع محتوای سیاسی می‌پرداختند که وارد شده محتوا قانونی سیاسی غیرقابل تشخیص بوده‌اند. کمپانی می‌گوید که ب همین دلیل ب‌جای جستجو برای محتوای بد ب سراغ ریشه رفته قرارداده شده است.

فیسبوک در تکمیل توضیحات خود در این‌ باره گفت:

“همان‌طور که ما در شناسایی این نوع حساب‌ها و صفحات بتر می‌شویم، افراد پشت سر آن‌ها نیز چه وارد شده لحاظ اقتصادی و چه وارد شدهلحاظ سیاسی تاکتیک‌های بتری برای فرار وارد شده رادار ما درگیرکننده خواهند کرد. این مسئله دلیل ما برای سرمایه‌گذاری بیشتر و درگیرکننده وارد شده تکنولوژی پیشرفته‌تر در این زمینه قرارداده شده است تا جلوی این‌گونه سوءدرگیرکننده‌ها را بگیریم؛ زیرا افراد تنها زمانی ب درگیرکننده وارد شده فیس‌بوک خواهند پرداخت که در اینجا احساس امنیت و اعتماد ب آن‌ها دست دهد.” 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *