تغییر نامگذاری مادربردهای گیمینگ MSI و لو میره تصاویر


تغییر نامگذاری مادربردهای گیمینگ MSI و لو میره تصاویر

هنوز نمی دانیم که رسانه Video Cardz چگونه ب تصاویر بسیاری وارد شده سخت افزارها پیش وارد شده عرضه نهایی دسترسی دارد؛ اما مدتی قرارداده شده است که شاهد ارائه تصاویر مادربردهای Intel Z390 وارد شده آن هستیم. تصاویر ۲ مادربرد MSI Z390 با عناوین MSI MAG Z390 Tomahawk و MSI MPG Z390 Gaming Plus حاکی وارد شده آن قرارداده شده است که این شرکت علاوه بر تغییر در طراخی ظاهری (تا حدودی) نامگذاری خود را نیز در این پلتفرم دستخوش تغییر می کند.

وارد شده آنجایی که چیپست Intel Z390 یک پرچمدار قرارداده شده است، ب طور حتم شاهد مادربردهای توانمند و پیشرفته ای وارد شده MSI هستیم. خب همانطور که گفته شد، نامگذاری مادربردهای جدید MSI تغییر کرده قرارداده شده است. سری MEG شامل مادربردهای سطح بالای این شرکت هستند؛ در حالی که سری MAG و MPG قسمت بخش متوسط را اشغال می کنند.

مادربرد MAG Z390 Tomahawk یک حرفه ای تمام عیار قرارداده شده است که براکت I/O در آن وارد شده پیش نصب شده و بسیار زیبا قرارداده شده است. با وجود سادگی طراحی، اما زاویه دار بودن هماهنگ برش ها، در ذهن شما یک ظاهر جالب را ب وجود می آورد. دومین مادربرد با نام MSI MPG Z390 Gaming Plus، تفاوت چندانی با نسخه Z370 خود ندارد؛ دست کم وارد شده نظر ظاهری. تغییر مکان درگاه های ساتا، هیت سینک جذاب و بزرگتر، مدار توان قوی تر و تغییر چشمگیر کنترلرها، وارد شده جمله ویژگی های MSI MPG Z390 Gaming Plus هستند. با توجه ب دسته بندی مادربردهای جدید MSI، خرید و شناسایی آنها نیز ساده تر می گردد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *