تلویزیون های LG OLED 2019 با پردوارد شدهنده اختصاصی Alpha 9 قدرتمند تر وارد شده همیشه


تلویزیون های LG OLED 2019 با پردوارد شدهنده اختصاصی Alpha 9 قدرتمند تر وارد شده همیشه

بزرگترین سوارد شدهنده تلویزیون های OLED در جهان، کمپانی LG، اعلام کرده قرارداده شده است که نسل دوم وارد شده CPU یا همان تراشه های پردوارد شدهشی تلویزیون های OLED خود را ب تولید رسانده و آنها در تلویزیون های ۲۰۱۹ این شرکت مورد بره برداری قرار خواهند گرفت. فکر تولید یک پردوارد شدهشگر اختصاصی و حرفه ای برای تلویزیون های OLED، وارد شده سال گذشته ب سر این کمپانی زد و حالا شاهد اجرایی کردن این بخش در دومین تلاش هستیم.

دومین پردوارد شدهنده تلویزیونی این کمپانی با نام Alpha 9، در تلویزیون های OLED تولیدی سال ۲۰۱۹ مورد درگیرکننده قرار می گیرد. نسل اول پردوارد شدهنده های Alpha 9 در تلویزیون های C8, E8, G8 و W8 این شرکت، در سال ۲۰۱۸ مورد درگیرکننده قرار گرفته و نسخه دوم آن LG OLED های جدید درگیرکننده می گردد.

ب گفته LG، این پردوارد شدهنده امکان High Frame Rate یا همان HFR را در OLEDهای جدید ممکن می سوارد شدهد. این تلویزیون ها می توانند وارد شده فرکانس ۱۲۰ هرتز در فرمت HFR پشتیبانی کرده و افزون بر آن، سرعت اجرایی در سیستم عامل WEB OS نیز در آنها افزایش خواهد یافت. با افزایش سرعت بروزرسانی تصاویر در نرخ ۱۲۰ فریم در ثانیه، شفافیت آبگونه تصاویر ب طور جدی افزایش یافته و دیگر وارد شده تاری دید در این محصولات خبری نیست.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری وارد شده OLEDهای ۲۰۱۹ این کمپانی اعلام نشده قرارداده شده است اما می دانیم که این شرکت یک نسخه بسیار باریک و CPUهای جدید Alpha 9 را ب نمایشگاه CES 2019 خواهد آورد. LG پیش وارد شده این اعلام کرده بود که اولین OLED 8K در سایز ۸۸ اینچ را ب زودی و در جریان نمایشگاه CES 2019 رونمایی خواهد کرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *