تلویزیون VIZO چگونه با ایدز مبارز می کند؟ (یک تصمیم جالب)


تلویزیون VIZO چگونه با ایدز مبارز می کند؟ (یک تصمیم جالب)

شرکت VIZO یک برند فعال در زمینه صوت و تصویر، یک شرکت خصوصی متعلق ب آمریکا قرارداده شده است. این کمپانی یکی وارد شده برترین سوارد شدهندگان نمایشگر و تلویزیون در جهان قرارداده شده است که البته متاسفانه محصولات این برند در بوارد شدهار ایران یافت نمی شوند. اما نکته جالب توجه و حائز اهمیت، تصمیمی قرارداده شده است که ب توارد شدهگی توسط این کمپانی گرفته شده قرارداده شده است.

شرکت VIZO یک تلویزیون خاص با طراحی بسیار زیبا و رنگ آمیزی قرمز را تولید کرده قرارداده شده است. این تلویزیون با نام RED TV وارد شده تمامی تکنیک های HDR10, HLG و Dolby Vision پشتیبانی می کند و این در حالی قرارداده شده است که سوارد شدهندگان برندهای دیگر، عمدتا تنها یک قرارداده شده استاندارد ببود دهنده مشاب HDR را در تلویزیون های ب خدمت می گیرند. این تلویزیون زیبا ب سیستم عامل SmartCast OS مجهز شده و می تواند مستقیما ب پخش کننده های آنلاین مانند نت فلیکس متصل گردد.

و اما ویژگی خاص این تلویزیون، آن قرارداده شده است که در رقرارداده شده استای مبارزه با گسترش بیماری ایدز تولید شده قرارداده شده است. این تلویزیون که ب مبلغ ۸۰۰ دلار ب فروش می رسد، حداقل ۱۰ درصد وارد شده هزینه دریافتی را در رقرارداده شده استای مبارزه با بیماری ایدز، در بخش هایی مانند آفریقا هزینه خواهد کرد. هر چند که VIZO نخستین برندی نیست که چنین شیوه ای را پیاده سوارد شدهی کرده قرارداده شده است، اما کمک ب بیماران ایدزی با یک تلویزیون خاص، تقریبا بی سابقه قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *