تماشا کنید: آیفون Xs مکس ۴۳ میلیون تومانی چطور وارد شده پس شکنجه برمیاید


تماشا کنید: آیفون Xs مکس 43 میلیون تومانی چطور وارد شده پس شکنجه برمیاید

اواخر ماه گذشته اپل وارد شده سه گوشی جدید خود رونمایی کرد. آیفون Xs مکس بزرگترین و گرانقیمت ترین گوشی ای بود که در آن مراسم معرفی شد و وارد شده روز گذشته فروش آن نیز در بوارد شدهار جهانی آغوارد شده شده قرارداده شده است. البته این گوشی در بوارد شدهار ایران نیز با قیمت های عجیبی مانند ۳۸ و ۴۳ میلیون تومان نیز ب فروش میرسد. اما گرانترین گوشی اپل تا چه اندوارد شدهه مقاوم قرارداده شده است و چقدر وارد شده دیگر گوشی های پرچمدار بوارد شدهار قرارداده شده استحکام بیشتری دارد؟ برای این موضوع وارد شده شما دعوت می کنیم ویدئوی تست مقاومت این گوشی را که توسط زک نلسون وارد شده کانال یوتیوبی JerryRigEverything تهیه شده، تماشا بفرمایید:

اپل ادعا کرده قرارداده شده است که شیشه آیفون Xs Max مقاوم ترین نوعی قرارداده شده است که در گوشی های هوشمند درگیرکننده شده، اما همانطور که در تست زک مشاهده کردید این گوشی هم مانند دیگر پرچمداران و حتی میان رده های بوارد شدهار در سطح ۶ دچار خراش های سطحی و در سطح ۷ دچار خراش های عمیق تر شد. زک ب شما توصیه می کند که گول شعارهای بوارد شدهاریابی اپل را نخورید. اما قاب فلزی دور آیفون Xs مکس وارد شده فولاد ضدرنگ قرارداده شده است که مقاومت بیشتری وارد شده قاب فلزی گوشی های دیگر دارد و علاوه بر قرارداده شده استحکام، خراش دادن آن سخت تر قرارداده شده است. البته بوارد شده هم در آزمون خراشیده شده اما نه زیاد.

قاب پشتی گوشی شیشه ایست و طبیعتاً خراش نخواهید دید. اما نکته جالب و تأسف بار در خصوص آن، محافظ دوربین های عقب قرارداده شده است که اپل ادعا کرده وارد شده جنس یاقوت کبود می باشد. زک برای بررسی این ادعا آن را با یک ساعت تیسوت که دارای محافظی وارد شده یاقوت کبود بود، مقایسه کرد. محافظ دوربین آیفون مانند شیشه معمولی در سطح ۶ و ۷ دچار خراشیدگی های عمیق شد، اما ساعت تیسوت در سطح ۸ بود که دچار خراش شد. این یعنی اگر اپل در ساخت محافظ دوربین وارد شده یاقوت کبود درگیرکننده کرده، حداقل خالص نبود قرارداده شده است.

در آزمون سوختگی صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی Xs مکس ۱ دقیقه طاقت میارود که مشاب با گلکسی اس۸ سامسونگ هست که چند سال پیش معرفی شده بود. در تست خمیدگی هم همانطور که مشاهده کردید عملکرد آیفون جدید خوب بود و این گوشی هم غیرقابل شکستن بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *