تماشا کنید: اولین تریلر وارد شده فیلم Avengers و مشخص شدن نام این فیلم


تماشا کنید: اولین تریلر وارد شده فیلم Avengers و مشخص شدن نام این فیلم

سرانجام پس وارد شده یک انتظار طولانی مدت که برای طرفداران دنیای مارول و سری فیلم‌های انتقام‌جویان بسیار سخت گذشت، قرارداده شده استودیوی مارول امروز وارد شده اولین تریلر رسمی فیلم اونجرز رونمایی کرد. نام چهارمین فیلم وارد شده سری انتقام‌جویان End Game نام دارد و موضوع آن در ادامه ماجرایی قرارداده شده است که در قسمت سوم، یعنی Avengers: Infinity War اتفاق افتاده قرارداده شده است. اگر قسمت سوم این فیلم را تماشا نکرده‌اید و قصد دارید آن را در آینده‌ای نزدیک ببینید، خواندن ادامه این مطلب و دیدن تریلر اونجرز ۴ موضوع آن را لو خواهد داد.

خطر لو میره دقرارداده شده استان Avengers: Infinity War

در اولین تریلر فیلم Avengers: End Game مشاهده می‌کنید که تانوس پس وارد شده آنکه با دستکش مخصوص خود بشکن زد، نیمی وارد شده موجودات زمین پودر و ناپدید شدند و این شامل نیمی وارد شده ابرقهرمانان دنیای مارول و انتقام‌جویان هم می‌شود. یکی وارد شده اتفاقات جالبی که در این تریلر شاهد آن هستیم حضور اسکات لنگ (Ant-Man) قرارداده شده است که تصور می‌شد او هم در طی این حادثه پودر شده قرارداده شده است. اما بدون شک صحنه هیجان انگیز این تریلر حضور شخصیت جدید این فیلم رونین قرارداده شده است. جرمی رنر که پیش وارد شده این در نقش هاوک آی در انتقام‌جویان حضور داشت، اما این قهرمان پس وارد شده گذراندن دوره‌هایی در ژاپن و ارتقاء سطح خود ب رونین تبدیل شده که حتی در همین چند لحظه کوتاه هم می‌توان متوجه جذابیت نقش او در این فیلم شد.

کارگردانی قسمت چهارم فیلم اونجرز بر عهده براداران روسو قرارداده شده است و در این فیلم ب غیر وارد شده جرمی رنر، بوارد شدهیگران بزرگ دیگری مانند رابرت داونی جونیور (آیرون من)، کریس ایوانز (کاپیتان آمریکا)، جاش برولین (تانوس)، اسکارلت جوهانسون (بلک ویدو)، مارک روفالو (هالک)، کریس همسورٍ (ثور) و احتمالاً بری لارسون (کاپیتان مارول) نیز حضور خواهند داشت. Avengers: End Game قرار قرارداده شده است که در تاریخ ۲۶ اپریل ۲۰۱۹ یعنی ۶ اردیبشت ۹۸ ب روی پرده‌های سینما برود. آیا شما هم مانند ما برای دیدن این فیلم هیجان زده‌اید؟ اگر پاسخ شما مثبت قرارداده شده است، وارد شده شما دعوت می‌کنیم اولین تریلر رسمی این فیلم را تماشا بفرمایید:

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *