تماشا کنید: تریلر جدید بوارد شدهی ‘Battlefield V’


تماشا کنید: تریلر جدید بوارد شدهی ‘Battlefield V’

الکترونیک آرتز تریلر رسمی گیمزکام بوارد شدهی بتلفیلد V را منتشر کرد. تریلر جدید تعدادی نقشه های جدید این بوارد شدهی و گیم پلی بوارد شدهیکنان را نمایش داده قرارداده شده است. انهدام روتردام نام تریلر جدیدی قرارداده شده است که مملو وارد شده گلوله، انفجار و تانک می باشد. بتلفیلد جدید حالا در نقشه هلند قرارداده شده است. نبرد واقعی روتردام در ماه می سال ۱۹۴۰ در جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده قرارداده شده است. زمانیکه آلمان تلاش می کند تا شهرهای هلند را در اختیار بگیرد و در نهایت پیروز می شود.

در بخش دیگری وارد شده تریلر مشخصات بیشتری وارد شده مکان بوارد شدهی بوارد شدهیکنان و حالت بتل رویال نمایش داده می شود. در صحنه آخر تریلر سربوارد شدهی در میان حلقه ای آتش و بمب را نشان میدهد که احتمالاً وارد شده هواپیما ب پایین افتاده قرارداده شده است. حلقه مورد نظر هان “دایره مرگی” قرارداده شده است که در بوارد شدهی های سبک بتل رویال مانند پابجی و فورت نایت دیده اید. الکترونیک آرتز اولین بار در نمایشگاه E3 مد بتل رویال را معرفی کرد اما هنوز جزئیات زیادی وارد شده آن منتشر نشده قرارداده شده است. اما لارس گوستاوسن، تهیه کننده ارشد دایس و EA گفته قرارداده شده است:

ب عنوان یک ذهنیت کلی، ما همیشه در حال تلاش برای مبارزه با چالش های جدید هستیم. ما همه طرفدار این ژانر هستیم و ب دنبال چنین چیزی در دنیای بتلفیلد می باشیم. مطمئناً طرفداران این سبک راضی خواهند بود. نتایج جالبی در راه قرارداده شده است و ب زودی در این مورد صحبت خواهیم کرد.

Battlefield V در ۲۷ مهر ماه برای کنسول های PS4، اکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد. در پایان وارد شده شما دعوت می کنیم تریلر جدید جذاب این بوارد شدهی را تماشا بفرمایید:

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *