تماشا کنید: تست مقاومت گوشی ویوو Nex S و دوربین مقاوم پاپ‌آپش


تماشا کنید: تست مقاومت گوشی ویوو Nex S و دوربین مقاوم پاپ‌آپش

گوشی ویوو Nex S یکی وارد شده اولین هایی قرارداده شده است که ب معنای واقعی در رده گوشی های بدون حاشیه قرار میگیرد. ب دلیل مکانیزم جدیدی که ویوو در طراحی دوربین سلفی این گوشی در نظر گرفته قرارداده شده است، یعنی حالتی که دوربین وارد شده دورن گوشی بیرون میاید، عملاً پنل جلو هیچ حاشیه ای ندارد. اما شما احتمالاً هرگز شانس خرید این گوشی را پیدا نخواهید کرد. چرا که ویوو Nex S را تنها در بوارد شدهار چین عرضه کرده قرارداده شده است، اما ب لطف کانال JerryRigEverything در یوتیوب می توانید مشاهده کنید که مقاومت این دستگاه در برابر شکنجه های زک چقدر قرارداده شده است.

همانطور که پیش تر ذکر شد، JerryRigEverything حاشیه های بسیار باریکی دارد و هیچ بریدگی ای در بالای نمایشگر برای دوربین تعبیه نشده قرارداده شده است. در عوض یک بلوک موتوریزه شده زمانیکه شما قصد گمیره عکس سلفی داشته باشید؛ دوربین را در رون گوشی بیرون میاورد. این دوربین اولین چیزی بود که در ویدئوی زک مورد شکنجه قرار گرفت، اما خوشبختانه سربلند بیرون آمد. این بلوک خیلی شل ب نظر نمیاید، حتی زمانیکه ب آن فشار وارد کنید، بوارد شده هم بالا باقی می ماند و یا بسته ب فشاری که شما ب آن وارد می کنید، ب طور خودکار عکس العمل نشان میدهد. جالب قرارداده شده است که حتی زمانیکه می خواهید با زور جلوی دوربین را وارد شده داخل میره بگیرید، زور مکانیزم دوربین وارد شده شما بیشتر قرارداده شده است و دوربین را می بندد.

ادامه تست گوشی JerryRigEverything ب طور معمول و مشاب با آن چیزی قرارداده شده است که در تست های قبلی خود بر روی گوشی ها انجام میداد. صفحه نمایش OLED این گوشی در مقایسه با قاب فلزی اس وارد شده خود مقاومت بیشتری نشان میداد. در آزمایش خمیدگی اما همانطور که مشاهده خواهید کرد Nex S خم شد، اما نشکست. با اینکه صفحه نمایش گوشی دچار شکستگی و آسیب نشد، قاب گوشی کمی وارد شده حالت عادی خارج شد. وارد شده نظر ما ویوو Nex S وارد شده آزمون زک سربلند بیرون آمد، اما اگر این موضوع را باور ندارید، وارد شده شما دعوت می کنیم ویدئوی تست مقاومت این گوشی را تماشا بفرمایید:

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *