تماشا کنید: نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین وان‌پلاس ۶


تماشا کنید: نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین وان‌پلاس 6

هر چه ب زمان رونمایی پرچمدار آینده وان پلاس نزدیک می شویم، اطلاعات ما وارد شده این گوشی کامل تر می شود. تا اینجای کار میدانستیم که وان پلاس ۶ دارای چیپ ست اسنپدراگون ۸۴۵ خواهد بود. روز گذشته این شرکت در حساب توئیتر خود تأیید کرد که این گوشی در برابر آب مقاوم خواهد بود. وان پلاس گفت:

وارد شده این متنفر نیستین که وقتی بارون میاد دیگه نمی تونین با گوشیتون کار کنین؟ ما هم همینطور.

وارد شده آنجاییکه که وان پلاس رسماً تنفر خودشو وارد شده این موضوع نشان داده قرارداده شده است، پس می توان نتیجه گرفت که احتمالا گوشی آینده این شرکت مقاوم در برابر آب خواهد بود. بدین ترتیب وان پلاس ۶ اولین گوشی این کمپانی چینی خواهد بود که دارای گواهینامه IP می باشد.

وان پلاس ۶ یکی وارد شده داغ ترین موضوعات این روزهای دنیای تکنولوژی ب حساب می آید و Pete Lau بنیانگذار وان پلاس ب خوبی وارد شده این موضوع آگاه قرارداده شده است. لاو اخیراً عکس های با کیفیتی را که توسط گوشی آینده این شرکت گرفته شده، منتشر کرده قرارداده شده است. این تصاویر که ب نظر میرسد در قرارداده شده استنفورد کالیفرنیا گرفته شده، در شبکه اجتماعی Weibo ب اشتراک گذاشته شده قرارداده شده است.

در نگاه اول تصاویر بسیار خوب ب نظر میایند؛ اما تا زمانیکه عکاسی با وان پلاس ۶ را تجرب نکنیم نمی توانیم با اطمینان در مورد این تصاویر نظر دهیم. دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی این گوشی در نور مطلوب عملکرد بسیار خوبی دارد، اما وارد شده یک پرچمدار انتظار دیگری نمی توان داشت.

وان پلاس ۶ احتمالاً در تاریخ ۵ می (۱۵ اردیبشت) ب طور رسمی معرفی خواهد. جدیدترین چیپ ست کوالکام ب همراه ۶ یا ۸ گیگابایت حافظه رم و دوربین دوگانه ۱۶+۲۰ مگاپیکسلی وارد شده مشخصات اصلی این گوشی ب حساب می آیند. این گوشی با سه میزان فضای ذخیره سوارد شدهی (۶۴- ۱۲۸- ۲۵۶ گیگابایت) ب ترتیب با قیمت احتمالی ۴۲۴ یورو، ۴۸۹ یورو و ۵۶۶ یورو ب فروش خواهد رسید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *